1 haftada bebek gibi bir cilt sağlıyor! İşte evde doğal yoğun bakım maskesi – Posta

Aralık 9, 2022 0 Yazar: admin

Posta.com.tr | Bebek gibi bir cilde sahip olmak özünde pürüzsüz ve aydınlık, leke, akne ve siyah nokta gibi problemlerden arınmış eşit bir cilt tonu anlamında gelir. Peki, buna sahip olmak mümkün mü? Birçok cilt problemi iyileştirebilen basit hataların sonucunda ortaya çıkar. Cilt problemlerine eğilmek, doğru ve stabil bir cilt bakım rutini uygulamak her daim ışıl ışıl ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlayacaktır.
Cilt hücrelerinin yenilenmesi aslında 4 ile 6 hafta arasında sürebilir. Bu cildinizdeki problemlerin doğal iyileşme sürecine yakındır bu nedenle eğer sivilce ya da güneş lekesi gibi önemli cilt problemleri yaşıyorsanız, sürekli ve doğru bakımın yanı sıra cildinize yenilenmesi için gereken zamanı vermelisiniz. 
Günlük olarak yapacağınız temizlik ve nemlendirme birçok problemin üstesinden gelmenizi sağlar. Bebek gibi bir cilt için uygulayacağınız yoğun bakım cildinizde harikalar yaratabilir. Düzenli bakım, gözenekleri açar ve küçülmelerine fırsat verir. Cilt her daim neme doyduğu için daha sıkı ve canlı bir görünüme kavuşur. Cildin kendi kendini iyileştirmesine olanak sağlar. 
Bebek gibi bir cilt hayal değil!
Bebek gibi bir cilde hızla ulaşmak için Koreli kadınların uyguladığı yoğun bakım yöntemini deneyebilirsiniz. 7 günlük pirinç maskesi kürü cildinizi aydınlatacak, canlandıracak ve cilt problemlerini hızla azaltacak.
Cildinizdeki pürüzleri yok etmek ve matlaşan cildinizin doğal bir ışıltıya sahip olmasını sağlamak için 7 günlük pirinç maskesi 1 haftada bebek gibi bir cilde sahip olmanızı sağlayacak.
Koreli kadınların sırrı: Pirinç suyu
Pirinç içeriğindeki özler sayesinde cilt pigmentlerini güçlendirerek cildin günden güne ışıldamasını ve aydınlanmasını sağlıyor. İçerisine ekleyeceğiniz bir kaç damla doğal yağ ile zenginleştirilmiş pirinç unu maskesi ile hızla daha güzel bir cilde kavuşabilirsiniz. 
7 gün boyunca uygulayacağınız pirinç unu maskesi kısa zamanda bebek gibi bir cilde sahip olmanızı sağlayacak kadar güçlü. 
PİRİNÇ UNU CİLDE NE YAPAR? 
İşte yapmanız gerekenler…
Bebek gibi bir cilt için pirinç unu maskesi tarifine geçmeden önce olmazsa olmaz günlük cilt bakımınızı iyileştirmeli ve mutlaka düzenli uygulamalısınız. Bunun için öncelikle şu ipuçlarını kontrol edin; 
Tüm bunlarla birlikte cilt bakımının en önemli konularından biri de yoğun bakım maskeleridir. Cildinizi yoğun bakıma alarak bebek gibi bir cilde sahip olabilirsiniz.
BEBEK GİBİ BİR CİLT İÇİN 7 GÜNLÜK MASKE TARİFİ
Cildi aydınlatan ve ciltteki pürüzlerle savaşan bu maskenin tarifi ise şu şekilde… 
Pirinç ununun içerisindeki aktif maddeler, düzenli bir şekilde uygulandığında; hem beyazlatıcı etkiye sahiptir hem de gözenekleri sıkılaştırır.
Maskeyi uygulamadan önce, cildi buna hazırlamanız gerekiyor. Cildinizi temizleyin ve tonik ile silin. 
Bal, yulaf ve pirinç unu maskesi
Bal cildi yatıştırıp beslerken, yulaf güçlü bir nemlendirici, etkili bir arındırıcı görevi görür. Pirinçle birlikte bu bileşenler, aydınlanmış, beslenmiş, nemlenmiş ve temiz bir cilt için iyi bir yüz maskesi oluşturur.
Bu maskeyi, 7 gün boyunca uygulamanız gerekmektedir. Boyun bölgesine de uygulamanızı tavsiye ederim. Maskeyi uyguladıktan sonra durulayın ve bir sonraki aşamaya geçin. Ardından güzel bir bakım kremi uygulayarak bakımınızı tamamlayın.
 
 
Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika haberler, köşe yazıları, magazinden siyasete, spordan seyahate bütün konuların tek adresi posta.com.tr; posta.com.tr haber içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz. …

source

Linkler