1 haftada ışıldayan bir cilt için 10 adım – Posta

Temmuz 14, 2022 0 Yazar: admin

Bu ulaşılmaz bir başarı gibi görünebilir, ancak cildinize iyi bakar ve birkaç yaşam tarzı ipucunu takip ederseniz, bir hafta içinde parlak ve sağlıklı bir cilde kavuşabilirsiniz. 

Uygun bir yaşam tarzı ve cilt bakımı rutini cildinizi bir hafta içinde iyileştirebilir, ancak daha uzun süre parlak ve sağlıklı tutmak için bu ipuçlarını düzenli olarak uygulamanız gerekir.
Cilt tipinizi bilmiyorsanız, ona uygun doğru cilt bakım ve makyaj ürünlerini seçemezsiniz.

Temel rutin, Temizleme, Tonlama ve Nemlendirme anlamına gelir. 
Cildinizi düzgün bir şekilde temizlemek ve nemlendirmek için günlük temel bir rutinine bağlı kalmak çok önemlidir.

Profesyonel İpucu: Üzüm çekirdeği özleri, azelaik asitler, kojik asit, hidrokinon ve dut özü gibi cilt aydınlatıcı bileşenler içeren ürünler kullanabilirsiniz. Bu, daha hızlı parlayan bir cilde sahip olmanıza yardımcı olacaktır.
Cildinizi pul pul dökmediğinizde, ölü hücreler yüzeyinde birikmeye devam ederek cildin mat ve düzensiz görünmesine neden olur. 
Bu nedenle programa başlarken kendiniz için bir peeling zamanı ayarlayın. Kendiniz için bir peeling seçin ve cilt tipinize uygun olanı alın.
Fiziksel bir eksfoliyatör kullanıyorsanız, cildiniz için çok sert olmadığından emin olun. Ölü hücreleri nazikçe uzaklaştıran çok ince öğütülmüş parçacıklar içeren eksfoliyatörler kullanın.
Kimyasal eksfoliyatörler kullanıyorsanız, AHA’lar ve BHA’lar (alfa ve beta hidroksi asitler) içeren ürünlere gidin.
AHA’lar cildinizin derinliklerine nüfuz etmez ve hafiftir, bu da onları yeni başlayanlar için mükemmel kılar
Bununla birlikte eczacınıza danışarak kendiniz için bir c vitamini serumu edinebilirsiniz. Bu minik kapsülleri gün içinde cildinizi tazelemek için kullanın.
Gün içinde cildinizi canlandıracak ve gün boyu bakımını devam ettirecek kolay ve etkili bir yöntem arıyorsanız, eczaneden alabileceğiniz sıvı c vitamini kapsüllerini yüzünüze püskürtebilirsiniz. Böylece cildinizin yoğun bakımı devam ederken, makyajınız bozulmaz.
Cildinizi UV ışınlarından korumak önemlidir. Dışarı çıkmadan önce güneş kremi sürmeyi asla unutmayın. 
Sizi hem UVA hem de UVB ışınlarından koruduğu için en az SPF 30 ve PA+++ (veya PA++++) içeren bir tane kullanın. 

Kayısı çekirdeği yağı, gençleştirici ve antiseptik, antibakteriyel özellikleri nedeniyle cildi hızla güçlendirir.
Doğal bir tane edinin. 4-5 gün arayla gece bakımınızın ardından cildinize kayısı yağı sürerek uyuyun.
Sabah cildinizi arındırmayı ihmal etmeyin.
Akşamları eve geldiğinizde cilt bakım rutini öncesi cildiniz için bir avokado tüketirken, kabuklarını yorgun cildinize sürerek hem sağlığınız hem de cildiniz için harikalar yaratacaksınız.
1 hafta içinde ışıldayan bir cilt istiyorsanız, avokado tüketerek avokado maskesi uygulayabilirsiniz.
Cildinizde maskeleri önerilenden daha uzun süre bırakmayın.

1 haftada daha parlak ve ışıldayan bir cilde kavuşmaya başladığınızı göreceksiniz.
Daha yoğun etkiler için,

Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika haberler, köşe yazıları, magazinden siyasete, spordan seyahate bütün konuların tek adresi posta.com.tr; posta.com.tr haber içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz. …

source


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27

Warning: file_get_contents(https://denmez.com/linkler.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27
Linkler