72 saatte 4 kilo verdiren içecek: Karaciğeri güçlendiriyor, yağı sıfırlıyor! – Tgrthaber

Eylül 26, 2022 0 Yazar: admin

Beslenme Uzmanı Gayelord Hauser’in karaciğeri temizlemeye ve kilo vermeye yönelik önerdiği güçlü detoks içeceğiyle kısa zamanda kilo verebiliyorsunuz. Ancak, uzmanlar detoks içeceğini kullanma süresinin ve arınma diyetinin 3 günü geçmemesi konusunda uyarıyor. Yoğun şekilde sağlıksız beslenmeye maruz kaldığınız durumlarda, çok fazla şekerli ya da karbonhidratlı besinleri artarda tükettiğiniz zamanlarda bu 3 günlük detoks programıyla kilo verebilir, karaciğerinizi güçlendirebilirsiniz.
Karaciğer, akciğerlerin altında bulunuyor ve insan vücudunda bazı hayati işlevleri yerine getiriyor. Karaciğer, kanın temizlenmesinden ve düzenlenmesinden ayrıca kandaki kötü atıkların uzaklaştırılmasından sorumlu. Karaciğer kendini yenileyebilme özelliğine sahip bir organ. Ayrıca vücuda alınan besinleri absorbe etmek ve depolamaktan da sorumlu. Ancak birçok kişi karaciğerin kilo verme konusunda çok önemli bir rol üstlendiğini bilmiyor. Karaciğerinize destek vermek fazla kiloyu atmak konusunda son derece önem arz ediyor.
Bu içeceği arka arkaya üç gün boyunca günde üç kez almak gerekiyor ve bu üç gün boyunca yağlı yemeklerden, karbonhidrattan, şekerden ve tuzdan kaçınmak büyük önem taşıyor. Bu şekilde tüketilen detoks içeceği 72 saatte ortalama 4 kilo vermenizi sağlıyor. Ancak bu programın 3 günü aşmaması gerekiyor.

3 limon suyu
1 demet maydanoz
5 adet kereviz
6 su bardağı su
YAPILIŞI:
Limon suyu, maydanoz ve kerevizi bir karıştırıcıya alın ve karıştırın. Ardından suyu ekleyip tekrar karıştırın. Bu detoksu on gün sonra tekrar yapabilirsiniz.

source

Linkler