8 Kasım günlük burç yorumları! Aşk, iş, para… Sizi neler bekliyor? – Formsanté

Kasım 7, 2022 0 Yazar: admin

Astroloji adeta hayatımızın her yerinde… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar…  Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Formsante’de de her gün günlük burç yorumlarını bulabilirsiniz. Peki, 8 Kasım 2022 günlük burç yorumlarında bugün neler var? Günlük burç yorumları bugün için neler söylüyor? 8 Kasım 2022 salı gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. İşte 8 Kasım 2022 günlük burç yorumları…
Kanlı Ay Tutulması ne zaman, saat kaçta? Etkileri ne olacak?
8 Kasım günlük burç
Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 8 Kasım 2022 salı gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Funda KOÇ FormSante okuryucuları için kaleme aldı.
Koç ve Yükselen Koç: Bugün iş ve kariyer alanında yeni antlaşmalar olabilir. Maddi açıdan sıkıntıda olan bir yakınınıza yardım edebilirsiniz. Aşk hayatınıza da sürprizler olabilir.
Boğa ve Yükselen Boğa: Gün boyu mide şikayetleriniz canınızı sıkabilir. Bir aile toplantısına katılabilir ve hasret giderebilirsiniz. Partnerinizin sizde beklentilerine duyarız kalmayın.
İkizler ve Yükselen İkizler: Gün içinde bir etkinliğe katılabilirsiniz. Saç ve cilt bakımı için acil bir tedbir almanız şart. İlişki sorunlarınızın çözümü belki de sadece biraz ilgidir.
Yengeç ve Yükselen Yengeç: Kariyer alanında bir başvurunuz olabilir. Kendinize güvenmeli ve ona uygun hareket etmelisiniz. Çocuklar ile ilgili bir konuda yardımınız istenebilir.
Aslan ve Yükselen Aslan: İç dünyanızda kendinizle hesaplaşma içerisindesiniz. Geçmiş hatalarınıza fazla takılmayın ve önünüze bakın. Sosyal çevrenize yeni insanlar katılabilir.
Başak ve Yükselen Başak: Güne bazı hayal kırıklıkları ile başlayabilirsiniz ancak bu durum moralinizi bozmamalı. Her yeni bitiş yeni bir başlangıcı da beraberinde getirir.
Terazi ve Yükselen Terazi: İş ve özel hayat arasındaki dengeyi mutlaka kurmanız lazım. Aksi taktirde hem aileniz hem de partneriniz isyan bayrağını açacak.
Akrep ve Yükselen Akrep: Yurtdışından bir iş teklifi alabilirsiniz. Bu teklif size gelebileceği gibi partner, çocuk ya da eşinize de gelebilir. Finansal açıdan sizi zorlayacak harcamalardan şimdilik uzak durun.
Yay ve Yükselen Yay: Uzun süredir planladığınız bir seyahat için bugün girişimde bulanacaksınız. İş arkadaşlarınızın size olan güveni patronunuzun da dikkatini çekecek.
Oğlak ve Yükselen Oğlak: Gün içinde kendinize e partnerinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin. Akşam saatlerinde kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Eviniz ile ilgili bir konuda mahkemelik olabilirsiniz.
Kova ve Yükselen Kova: Aşk hayatınızdaki monotonluğun sorumlusu sadece partneriniz değil. Sizde biraz çaba göstermeli ve ona romantik bazı sürprizler yapmalısınız.
Balık ve Yükselen Balık: İlişkinize dair sizi oldukça mutlu edecek bazı gelişmeler olacak. Kendinize ve kilonuza daha fazla özen göstermelisiniz. Ailenizden biri ile ortak bir yatırıma girebilirsiniz.source


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27

Warning: file_get_contents(https://denmez.com/linkler.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27
Linkler