ADEN VİP GÜZELLİK MERKEZİ, HİZMET VERMEYE BAŞLADI « Köroğlu Gazetesi | Bolu – Köroğlu Gazetesi

Ağustos 28, 2022 0 Yazar: admin

Güzellik sektöründe öncü olan Aden Vip Güzellik Merkezi, 110. şubesini Bolu’da açtı. Alanında uzman kadrosuyla, güzelliğine düşkün misafirlerine açılışa özel indirim fırsatları ile hizmet vermeye başladı.
Aden Vip Güzellik Merkezi, karbon peeling, bölgesel incelme, kalıcı makyaj, kaş dizayn, dudak renklendirme, buz epilasyon, cilt bakım, leke bakımı, ipek kirpik, kirpik lifting hizmetlerini son teknoloji cihazları ve uzman kadrosuyla birlikte Bolu’ya geldi.
Kişisel bakım hizmetleri ve güzellik hizmetlerini bir arada buluşturan Aden Vip Güzellik Merkezi, ferah odaları ve son teknolojik cihazları ile kaliteden ödün vermiyor.
Aden VIP Güzellik merkezi, Tabaklar Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:9 adresinde faaliyete geçti.
Kep Adresi [email protected]

source


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27

Warning: file_get_contents(https://denmez.com/linkler.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27
Linkler