Aslı Enver ile Evlenen Berkin Gökbudak Kimdir? Berkin Gökbudak Ne İş Yapıyor? – Onedio

Kasım 16, 2022 0 Yazar: admin

Oyunculuğuyla birçok insanın kalbine taht kuran isimlerden Aslı Enver, uzun zamandır birliktelik yaşadığı sevgilisi Berkin Gökbudak ile nikah masasına oturdu. Aile arasında kıyılan nikahtan paylaşılan kareler ise magazin gündemine bomba gibi düştü. Ünlü oyuncunun evlilik haberinin ardından Berkin Gökbudak’ın hayatı merak konusu oldu. Peki Berkin Gökbudak kimdir, hangi okuldan mezun? Berkin Gökbudak ne iş yapıyor?
İşte konu hakkındaki tüm detaylar…
Arama motorları üzerinde ”Berkin Gökbudak kimdir, hangi okuldan mezun? Berkin Gökbudak ne iş yapıyor?” gibi soruların yanıtları aranıyor.
Aslı Enver ile sürpriz şekilde nikah masasına oturan Berkin Gökbudak iş dünyasının bilinen isimlerindendir. 1983 tarihinde dünyaya gelen Gökbudak, lisans eğitimini Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde almış. Yüksek lisansını ise Galatasaray Üniversitesi Pazarlama İletişim Yönetimi üzerine yapan iş insanının 8 yaşında bir oğlu olduğu biliniyor.
Özbudak, Johnson & Johnson marka ilaç grubu içerisinde Janssen Türkiye’nin Hematoloji İş Birim Liderliğini görevini yürütüyor. Ün iş insanı iş birim liderliğinin yanısıra; ürün müdürü, global ürün müdürü, iş analitiği, satış etkinliği ve müşteri ilişkileri pozisyonlarında da çalışıyor.
Uzun süredir Berkin Gökbudak’la aşk yaşayan Aslı…

source

Linkler