Bacaklardaki kılcal damarları 5 dakikada görünmez hale getirme yöntemi – Haberciniz

Ekim 14, 2022 0 Yazar: admin

Birçok insan bacaklarındaki belirgin kılcal damarlar nedeniyle etek, şort ve kısa elbiseler giymiyor. Ne yazık ki, bu durum rahatsızlık ya da özgüven eksikliği yaratabilecek çok yaygın bir rahatsızlıktır.
Bu bizi en sevdiğimiz elbiseleri, etekleri veya şortları özgürce giyme isteğinden mahrum edebilir. Kılcal damarın cilt yüzeyindeki görünümleri, esas olarak en küçük kan damarlarını etkileyen bir olgudur.
Bu durumlarda, bu küçük kanallar yırtılarak dışarıdan görünür hale gelebilir veya kırmızımsı veya morumsu lekelere neden olabilir.
Oldukça can sıkıcı bir rahatsızlık olduğundan, örneğin çorap giyerek bunu önlemeye çalışmak iyi olur. Bununla birlikte, durum ilerlediğinde bir doktora danışmak gerekebilir.
Bacaklardaki kusurları önemli ölçüde azaltacak tedaviler vardır. Ancak bacaklardaki kılcal damarları kamufle etmek için hızlı bir yönteme ihtiyacımız olursa aşağıdaki ürünleri kullanabiliriz.
Ciltteki sivilce ve lekeleri gizlemek için faydalı olan kozmetikler bu durumda da bize yardımcı olabilir. Fondöten ve sprey kapatıcılardan bahsediyoruz! Kolayca anlaşılabileceği gibi bunlar hemen sonuç veren ancak kısa vadeli çözümlerdir.
KILCAL DAMARLARI 5 DAKİKADA GÖRÜNMEZ HALE GETİRME YÖNTEMİ
Özellikleri ve sonuçları bakımından farklılık gösteren farklı fondöten ve kapatıcı türü vardır. Bazıları gözlerinizi aydınlatmak ve koyu halkaları gizlemek için mükemmeldir diğerleri ise başka amaçlar için mükemmeldir.
Bacaklardaki lekeleri kapatmak için 2 çeşit kapatıcı arasından seçim yapabiliriz: akışkan veya kompakt. İlki daha hafiftir ve özellikle maskelenecek koyu ve belirgin noktaları olmayanlar için uygundur.
Bunun yerine, en belirgin belirtileri kapatmak için, yüksek kapatıcılığa sahip kompakt bir kapatıcı seçmek daha iyi olacaktır. Bu ürün uzun süreli ve daha homojen bir sonuç garanti edecektir.
Alternatif olarak kozmetik alanında güzel bir yenilik olan sprey kapatıcıları da kullanabiliriz. Bu ürünlerin kullanımı daha da rahattır. Aslında, onları cilde püskürtmek yeterli olacaktır,. Gerçek bir külotlu çorap giymişiz gibi bacaklarımız güzel ve kusursuz görünecek.
Bir başka harika çözüm de krem kapatıcılardır. Bu durumda, göz altı kapatıcılarında olduğu gibi, leke görünümü veya renk eşitsizliğini önlemek için ürünü iyi yaymaya özen göstermemiz gerekecek.

source

Linkler