‘Bana Hangi Renk Daha Fazla Yakışır?’ Diye Düşünenlere Özel Yeni Saç Rengi Seçme Rehberi – Onedio

Ağustos 3, 2022 0 Yazar: admin

Saçınızı ister kuaförde boyatın isterseniz kendiniz boyayın en zor aşama uygun rengi seçmek. Saçlarımızı boyatırken acaba bana yakışır mı diye düşünmeden edemiyoruz. Hangi saç renginin size uygun olup olmadığını anlamanın püf noktaları var. Saçımı hangi renge boyamalıyım? sorusunun cevabını arayanları içeriğe alalım!
İlk önce karar vermeniz gereken şey saçınızda radikal bir değişim mi yoksa küçük farklılıklar mı istediğiniz. Belki sadece tek tutam saçınızı boyayacaksınız ya da tüm saçınızda bir farklılık arıyorsunuz. Önce saçınızla ilgili ne istediğinize karar verin!
Saç renginizi bulmadan önce cilt alt tonunuzu öğrenmeniz gerek. Soğuk veya sıcak olan cilt alt tonuna göre saç renginizi kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Cilt alt tonunuzu öğrendikten sonra saçınıza yakışacak renkleri bulmak çok kolay!
Kaşınızın doğal rengi saç renginizi belirken kullanabileceğiniz bir renk. Kaş renginizden farklı renklere yöneldikçe saç renginizin size yakışma ihtimali azalıyor.
Saç rengine karar verirken sadece ten renginize bakmak yetmez. Göz renginiz, doğal saç renginiz hatta karakteriniz bile önemli. Saç renginizi seçerken bunların hepsini göz önünde bulundurun.
Saçınızla teniniz arasında bir uyum var. Saç renginize benzer renkleri tercih ederek yakışmama ihtimalini ortadan kaldırın!
Her renk her kişiye uymaz. Gördüğünüz kişiye çok yakışmış olsa da sizin saçınızda hoş durmayabilir. Kendi yüzünüzün ve cildinizin farkına vararak renk seçmek önemli.
Saçınızda hangi rengin nasıl duracağını gösteren birçok uygulama bulunuyor. Hangi rengin size daha çok yakışacağını kolayca öğrenmek için bir uygulama indirin ve istediğiniz renkleri deneyin.
Saçınıza uyup uymayacağı endişesi taşıdığınız saç renklerini önce küçük değişimlerle deneyin. İstediğiniz rengin saç renginize yakın bir tonuyla başlayabilirsiniz.
Saçınız sizi yansıtan en önemli unsurlardan. Daha olgun bir görünüm istiyorsanız seçeceğiniz saç rengi buna uygun olmalı. Daha enerjik bir görünüm için ise daha parlak renkleri tercih edebilirsiniz.
Her burcun kendine uygun saç renkleri var. Astroloji ile ilgileniyorsanız ya da sırf eğlencesine bakmak isterseniz burcunuzun rengini saçınıza deneyebilirsiniz.
bunları zaten biliyorum da… cildim porselen tonunda, pembe alt tonlu. ama gözüm altın alt tonlu kahverengi, doğal saçım ise yine altın alt tonlu bal köpüğü… Devamını Gör

source


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27

Warning: file_get_contents(https://denmez.com/linkler.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27
Linkler