Botoks yaptırmadan 10 yaş gençleşin! – Posta

Kasım 4, 2022 0 Yazar: admin

Botoks ve dolgu işlemlerine çok fazla paralar harcamadan evinizde cildinizi gençleştirebilirsiniz.
Gözenekleri sıkılaştıran, kırışıklıkları azaltan ev cilde adeta nem depolayan doğal maskeler ile her zaman kusursuz bir cilde sahip olabilirsiniz. Düzenli uygulandığında 10 yaş gençleştiren bu maskelere mutlaka bir şans verin.
1- BAL- YOĞURT
Bal cildin beslenmesine, onarılmasına ve nemlenmesine yardımcı olur. Yoğurt ise cildi yatıştırır ve aydınlık bir görünüm verir. Cildi toparlar. Bal ve yoğurt bir araya geldiğinde cilt üzerinde gençleştirici etkisi bulunur. Cilde dolgunluk kazandırır.
Havuç ve portakal kullanarak hazırlayacağınız maske cilde adeta nem depoluyor. Cilde aydınlık bir görünüm kazandırıyor. Cilt üzerindeki koyu lekeleri açılıyor.
Havuç ve Portakal’ın içinde çok miktarda antioksidanlar bulunur. İçerinde bulundurduğu vitamin ve minerallerle cilde ihtiyacı olan nemi sağlar. Cilt hücrelerini yeniler ve cildi tazeler. Cildin erken yaşlanmasını engelle
Limon ve domates maskesi cildi sıkılaştırır. Cilt sorunlarını tedavi etmenize yardımcı olur. Cildi derinlemesine temizler. Limon içerisinde bulunan C vitamini ile cildi aydınlatır.
Domates ile birleşen limon cildi sıkılaştırır ve toparlar. Ciltte gerginlik hissi yaratır. Kırışıklıkları açar. İnce çizgilerin görünümünü azaltır. Bu maske ile cildinizi 10 yaş birden gençleştirebilirsiniz.
Yumurta akı, cildi derinlemesine temizler. Gözenekleri sıkılaştırarak akne ve sivilce oluşumunu engeller. Yumurta akı, cildi sıkılaştırır ve daha gergin görünmesini sağlar. Cildin yaşlanmasını engelleyerek kırışıklık görünümünü en aza indirir. Cildi toparlayan yumurta akı maskesi, ciltteki sarkmaları önler.
Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika haberler, köşe yazıları, magazinden siyasete, spordan seyahate bütün konuların tek adresi posta.com.tr; posta.com.tr haber içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz. …

source

Linkler