Bu Aralar Ne Dilediğinize Dikkat Edin! 10 Kasım Venüs-Neptün Üçgeni Burçları Nasıl Etkileyecek? – Onedio

Kasım 10, 2022 0 Yazar: admin

8 Kasım Boğa burcunda ay tutulması henüz gerçekleşti. Şimdi sırada Venüs ve Neptün üçgeni var. Gökyüzünün nimetlerinden payına düşeni almak isteyenler bu sıralar astrolojik anlamda yoğun etki altındayız. Bu nedenle içinizden ne geçirdiğinize ve ne söylediğinize çok dikkat edin. Bakalım Venüs ve Neptün üçgeni burçları nasıl etkileyecek?
25 Ekim Akrep burcunda Güneş tutulması oldukça kasvetli enerjiler sundu. Burçlar açısından kadersel ancak duygusal anlamda yorucu günlerden geçerken 8 Kasım’da olan Boğa burcunda Ay tutulmasını da atlattık.
Boğa tutulmasının olduğu gün dilek ve istekler açısından oldukça önemliydi. Merkür, Güneş’in tam kalbinde olduğu sıralar Astrologlar güzel dileklerinizi ve dualarınızı temenni etmeyi önermişti. 10 Kasım’da gerçekleşecek olan Venüs ve Neptün Üçgen açısı da buna benzer nitelikte olacak.
Venüs ve Neptün Üçgen açısı aşk konusunda güzel enerjilere sahiptir. Bugünler de Mars‘ın da İkizler burcunda geri hareketi devam ediyor. Bu nedenle iyi dilekler dilemeye ve öfkenizi kontrol etmeye dikkat etmelisiniz. Diğer yandan kadersel karşılaşmalara ve yeni aşklara da gebe olacaktır. Bu dönem tanıştığınız kişiler geçmiş yaşamdan tanıdığınız karmalarınızdan geliyor olabilir. Ancak bu size ödül gibi gelecektir.
Yeni kararlar almak ve yeni bir ilişkiye başlamak konusunda destekleniyorsunuz. Bu sıralar varsa arkadaşlarınızla dargınlıklarınızı telafi etmeye çalışabilirsiniz.
Parasal anlamda güzel enerjiler söz konusu olacaktır. Yeni bir ilişki ya da eski sevgili ile barışma söz konusu olabilir. Bol bol dua edin ve isteklerinizi imgelemeye çalışın.
Sözlerinize çok dikkat edin! Sevgili İkizler burçları Ay tutulması sizi psikolojik anlamda zorlayacak ve Mars burcunuzda retro konumda hareket ediyor. Bu demek oluyor ki öfke patlamalarına çok açıksınız. Sözleriniz bıçak gibi kesebilir. Bu süreci olgunlukla ve konuşursanız da sağlık tartışmalarla geçirirseniz 6 ay sonra siz kazanacaksınız.
Kariyer, aşk ve ilişkiler konusunda yeniliklere açıksınız. Kadersel anlamda tanışmalar olabilir. Ruh eşinizi bulduğunuzu hissedebilirsiniz.
Aslan burçları maddi anlamda kayıplar olacağı gibi kazançlar da olacaktır. Üzülüp bağlı kalmayın. Daha da çok para çekeceğiniz durumlar söz konusu olacaktır.
Başak burçları için hem maddi hem de manevi anlamda rahatlamalar olacaktır. Bu dönem iyi bir iş arıyorsanız karşınıza çıkabilir.
Manevi anlamda zorlanıyor olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla vakit geçirin ve sosyalleşin. Size iyi gelecek şeylerle ilgilenin. Bakım ve güzellik konularında şanslısınız.
Akrep burçları hem burcunuzdaki hem de karşıt burcunuzdaki tutulmadan payınızı aldınız. Yorgun ancak umutlu hissediyorsunuz. İnancınızı yüksek tutun ve kötü enerjilere kapılmayın. Romantik ilişkiler konusunda desteklisiniz.
Yay burçları için yenilikler ve kadersel değişimler var. Bu üçgen açı size olumlu enerjiler verecektir ve yolunda gitmeyen işlerinizde şans getirecektir.
Oğlak burçları bu dönem kendinizi aşırı yormadan çalışmaya özen gösterin. Sağlık ve aşk alanında şanslısınız.
Kova burçları heyecanlısınız çünkü yenilikler olacak. Ancak bir o kadar endişelisiniz. Merak etmeyin bir şeyler bitecek ama daha güzelleri yolda!
Balık burçları çoktan değişim ve dönüşüm enerjisine girdiniz. Bu enerji sizi hem geriyor hem de mutlu ediyor. Korkuya kapılmayın. Aşk hakkında güzel gelişmeler olabilir.
8 Kasım Salı günü İstanbul saatiyle 14:01 ‘de Bo…
Genelde burçların erkeklerinin olumsuz özellikle…
Boğa burçları kimseye benzemiyor… Onlar zodyağ…
Onu tüm Türkiye evlilik programlarındaki başarıl…
Burçların kimisi sevdiğini kimisi arkadaşını dah…

source

Linkler