Bu taktiklerle daha dolgun kirpiklere kavuşun – Posta

Ekim 18, 2022 0 Yazar: admin

Daha dolgun kirpiklere sahip olmak için öncelikle kirpiklerinizi korumanız gerekiyor. İyi temizlenmemiş kirpikler, rimelliyken ovuşturulan gözler kirpiklerinize zarar verir. Bununla birlikte kirpiklerinizin hacim kazanması için bakıma ve beslenmeye ihtiyacı var. Bu taktikler tam size göre! İşte daha hacimli kirpiklere sahip olmak için adım adım yapmanız gerekenler…
DOĞRU TEMİZLİK İLK ADIMDIR
Göz makyajıyla uyumak kirpiklerin dökülmesine neden olur. Uyumadan önce kirpiklerinizde rimel bırakmanız, tıpkı saçlarınızı saç spreyiyle bir gece boyunca bekletmeniz gibidir; dolayısıyla da kirpiklerinizin dökülmesine neden olur. Kirpikleriniz eğer yastığa değerse, daha çabuk hasar görebilir. 
Göz makyajı üşenmeden temizlenirse bu tür problemler ortadan kalkacaktır. Göz makyajını temizlerken yumuşak hareketler kullanmalı, pamuk ve makyaj pedlerinden yararlanmalıyız.
Kirpiklerinizi besleyin. Bu onların çok daha güçlü olmasını ve dolgunlaşmasını sağlar. Bazı yağlar kirpikler üzerinde oldukça etkilidir. 
Akşamları kirpiklerinizdeki makyajı temizledikten sonra doğal yağlarla bakım yapabilirsiniz. Hint yağı kirpiklerinizi güçlendirmek için harikadır. 
 
Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika haberler, köşe yazıları, magazinden siyasete, spordan seyahate bütün konuların tek adresi posta.com.tr; posta.com.tr haber içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz. …

source

Linkler