"Buruşarak Yaşlanmak İstiyorum" Demişti: Alişan'ın Estetik Güzeli Olduğu Söylenen Eşi Buse Varol'un Değişimi – Onedio

Kasım 11, 2022 0 Yazar: admin

Kimimizin dizilerde görüp tanıdığı kimimizin Alişan ile olan evliliğinden bildiği Buse Varol, güzelliğiyle herkesi kendine hayran bırakıyor. Başarılı oyunculuğuyla da adından söz ettiren Varol, meğer Miss Turkey yarışmasında da yer almış. Gelin, dünden bugüne şaşırtan değişimi ile ‘Estetik mi yaptırdı?’ sorusunu gündeme getiren Buse Varol’un özel hayatını ve kariyerini daha detaylı inceleyelim.
25 Mart 1990 tarihinde Manisa‘da dünyaya gelen güzel oyuncu, Eğitim Fakültesi Öğretmenlik Bölümü mezunu. 2012 yılında Miss Turkey yarışmasına katılan Buse Varol, her ne kadar Türkiye Güzeli seçilemese de aslında gönlümüzün güzeli. Yarışmanın ardından model olarak çalışmaya başladı ve sonrasında oyunculuk teklifleri almaya başladı.
Güzel oyuncu, rol aldığı her projede izleyicilerin kalbini kazanmayı başardı. İlk oyunculuk deneyimini Tozlu Yollar dizisi ile yaşadı. Ardından Sevda Kuşun Kanadında, Arka Sokaklar, Şehrin Melekleri, Kış Güneşi, Rüya, Payitaht: Abdülhamid, Dostlar Mahallesi dizileri için kamera karşısına geçti. Çok Tatlı programının sunuculuğunu da yaptı ancak program ne yazık ki uzun soluklu olmadı.
2017 yılında ekranlara gelen Dostlar Mahallesi dizisinin kadrosunda yer alan Alişan ve Buse Varol, kısa süre içinde aşk yaşamaya başladı ve 2018 yılında ilişkilerini evliliğe taşıdı. Alişan’ın yakın arkadaşı Çağla Şıkel, ikilinin aşkı hakkında şu yorumda bulundu: ‘Alişan ve Buse’nin aşkı dizi ekranlara gelmeden önce sette başladı. Alişan ona ilk görüşte aşık oldu. Hatta Buse’yi görür görmez ‘Bu ne güzel bir kız böyle ya!’ dedi. Alişan, Buse’nin dizideki sevgilisiyle olan sahnelerini çok kıskanıyordu. Hatta resmen ter döküyordu.’
Sevilen çift, bir dönem boşanma haberiyle gündemi sallamıştı. Neyse ki ayrılık haberinin ardından hem Varol hem Alişan iddiaları yalanladı. Buse Varol, ‘Tıklansın diye birisi haber yapmış sadece, Allah’a çok şükür hiçbir sıkıntımız yok. Alişan abisini kaybetmişken romantik pozlar paylaşmak istemedim. Güzel giden bir evliliğim var, iki küçük evladım var. Bu zorlu süreçte insanlardan hassasiyet bekliyoruz. Ayrılık falan yok.’ dedi.
Alişan ise ‘Sanki ayrılacakmışız gibi haber yapmaları beni çok üzüyor. Biz 4-5 aydır zorlu günlerden geçiyoruz. Birbirimize destek olup birbirimizi ayağa kaldırmaya çalışıyoruz. Bu haberleri yalanlamak bana ağır geliyor. Buse ile evliliğimizde şimdiye kadar birbirimize karşı sesimiz bile yükselmedi.’ dedi.
Buse Varol’un Miss Turkey’deki fotoğrafları gündeme resmen bomba gibi düştü çünkü birçok kişiye göre Varol ‘çok fazla’ değişmişti. Bu sebeple sosyal medya ikiye bölündü. Bazıları Varol’un estetik yaptırdığını savunurken bazıları estetik yaptırmadığını, sadece olgunlaştığını söyledi.
Buse Varol, verdiği bir röportajda ‘Estetik var mı?’ sorusunu içtenlikle cevapladı. ‘Hiç estetiğim yok. Sadece dudağıma dolgu yaptırmıştım ama neyse ki çabuk eridi, kalıcı değildi. Bir de kaşlarımın arasına botoks yaptırdım. İhtiyacım olursa yaptırırım, estetiğe karşı değilim.’ dedi. Ancak açıklamalarına göre Varol’un niyeti alışkın olduklarımızdan biraz farklı. Artık herkesin estetikle birbirine benzediğini belirten oyuncu, ‘Ben doğallığı seviyorum. Yaşlılık da güzel bir şey, buruşmak da güzel bir şey. Yaşlanayım, ellerim buruşsun ve tenimde çiller çıksın. Çok heves ediyorum.’ dedi.
Hamilelikte aldığı kiloları doğumdan sonra geri veren güzel oyuncu, fiziği ile görenleri büyülüyor. Bunun için sıkı bir diyete giren ve spor yapan Varol, doğumdan hemen sonra 40 beden giyerken artık 36 bedene düşmüş. Ancak photoshop ile kendini daha zayıf gösterdiği iddia edilince şöyle dedi: ‘Doğuma girdiğimde 87 kiloydum, şu an 61 kiloyum. Ben kendimi seviyorum. İçimdeki ruh mutlu olmadıktan sonra bedenimin bir önemi yok bana göre.’
En son Payitaht: Abdülhamid dizisinde Mislimelek Sultan karakterine hayat veren Varol, o dönem hamileliğinden ötürü diziden ayrılmıştı. Üç senedir dizi ve film projelerinde yer almayan güzel oyuncu, ekranlara geri döneceğinin müjdesini verdi. Biz de Varol’un yeni projesini merakla bekliyoruz!
Instagram ve diğer tüm sosyal medya uygulamaları…
Şeyma Subaşı’nın sevgilisi Meedo, kız arkadaşını…
Doktorlar dizisinde Ela karakteriyle hafızalara …
2020-2021 yıllarına damgasını vuran Sen Çal Kapı…

source

Linkler