C vitamini serumu cildiniz için ne işe yarar? – Posta

Ağustos 17, 2022 0 Yazar: admin

C vitamini vücut tarafından tüm dokuları büyütmek, onarmak ve korumak için kullanılır. Vücut onu üretmez, bu yüzden onu dış kaynaklardan almalıyız.
Magnezyum askorbil fosfat, cilt bakımında kullanılan ana C vitamini türevlerinden biridir ve cilt üzerinde nemlendirici etkisi olduğu gösterilmiştir. Trans-epidermal su kaybını azaltarak cildinizin nemi daha iyi tutmasını sağlar.
Kolajen, zamanla tükenen doğal olarak oluşan bir proteindir. Daha düşük kolajen seviyeleri ince çizgilere ve kırışıklıklara neden olabilir. C vitamini, kolajen üretimini artırmak için iyi bilinir .
Cildi dolgunlaştırma ve sıkılaştırma özelliği sayesinde, düzenli C vitamini serumu kullanımı doğal olarak daha genç bir görünüm sağlar.
Kollajen üretimi cildin esnekliğine ve sıkılığına bağlıdır. Kollajen seviyeleri düştükçe cilt sarkabilir. C vitamini serumu uygulamak, kolajen üretimini desteklemeye ve bozulmayla savaşmaya yardımcı olarak genel bir sıkılaştırma etkisi sağlar.
Yüz için C vitamini serumunun düzenli kullanımı pigmentasyonu giderir ve cildin yüzeyini pürüzsüzleştirir. Bu donukluğu azaltmaya ve genç ve ışıltılı bir cilt ortaya çıkarmaya yardımcı olur.
Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika haberler, köşe yazıları, magazinden siyasete, spordan seyahate bütün konuların tek adresi posta.com.tr; posta.com.tr haber içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz. …

source


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27

Warning: file_get_contents(https://denmez.com/linkler.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27
Linkler