Camdaki Kız'ın yeni yıldızı Cemal Hünal kaza yaptı! Yaralılar şikayetçi oldu – Tgrthaber

Ekim 11, 2022 0 Yazar: admin

Issız adam filmiyle senelerce adından söz ettiren Cemal Hünal, şimdilerde Camdaki Kız dizisiyle ekranlara döndü derken kaza haberiyle hayranlarını sarstı. Hünal, otomobiliyle seyir halindeyken motosikletli bir sürücüye çarparak hem sürücüyü hem de sürücünün arkadaşını yaraladı.

Motosikletin sürücüsü verdiği ifadede “Kendi idaremdeki motosikletimle yolcu konumunda Mehmet Yıldız’la birlikte Fatih Sultan Mehmet Mahallesi istikametine seyir halindeyken Akmerkez istikametine doğru seyir halinde olan Cemal Hünal idaresindeki araç birdenbire sola doğru Taşlıçay sokağına doğru dönüş aldı. Ben de aracı son anda fark ettim. Fren yaparak durmaya çalışsam dahi duramadım. Plakalı araç sol ön farından vurdum kaza meydana geldi. Araca çarptıktan sonra ben ve arkadaşım motosikletten düştük” dedi.


Baltalimanı Kemik Hastanesine götürülen motosiklet sürücüsü ve yanındaki kişinin bacağında kırıklar tespit edildi. Sürücü arkadaşının yakın zamanda ameliyat olacağını ifade etti.Motosiklet sürücüsü oyuncu Cemal Hünal’dan şikayetçi olduğunu ve uzlaşmak istediğini söyledi. 
 

source

Linkler