Cildi aydınlatmanın 3 doğal yolu – Posta

Eylül 24, 2022 0 Yazar: admin

Yoğurt ve bal maskesi ile cildinizi besleyin . 2 yemek kaşığı sade yoğurdu 1 yemek kaşığı bal ile küçük bir kapta karıştırın ve ince bir tabaka halinde yüzünüze uygulayın. Karışımı ılık suyla durulamadan önce maskeyi 10-15 dakika kurumaya bırakın. En iyi sonuçlar için haftada birkaç kez tekrarlayın.
Aydınlatıcı ve peeling yapan bir yüz bakımı için bir papayayı ezin. Papaya, doğal akne savaşçıları, eksfoliyatörler ve cilt aydınlatıcılar olan papain enzimlerini içerir. Bir papayayı ince ve pürüzsüz bir macun haline getirerek bu doğal parlatıcıdan yararlanın. Yüzünüze uygulayın ve maskeyi ılık suyla yıkamadan önce yaklaşık 20 dakika bekletin. Sonuçları görmeye başlayana kadar birkaç hafta boyunca her gün tekrarlayın. 
Koyu halkaları aydınlatmak için gözlerinizin altına salatalık dilimleri yerleştirin. Birçok insan, özellikle kötü bir gece uykusundan sonra gözlerinin altındaki koyu halkalarla mücadele eder. Bu sorunlu bölgeyi doğal olarak aydınlatmak için taze salatalık dilimlerini doğrudan gözlerinizin altındaki derinin üzerine koyun. Salatalık, aynı zamanda bir anti-inflamatuar etki sağlarken, sıkı bir cilt sağlamak için kolajenin bağlanmasına yardımcı olacaktır. Dilimleri 10-15 dakika bekletin ve sonuçları hemen görmelisiniz.
Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika haberler, köşe yazıları, magazinden siyasete, spordan seyahate bütün konuların tek adresi posta.com.tr; posta.com.tr haber içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz. …

source

Linkler