Cildi bebek gibi yapan doğal maskeler – Posta

Eylül 18, 2022 0 Yazar: admin

Cildinizdeki koyu lekelerden şikayetçiyseniz evde bulunan malzemelerle hazırlayacağınız doğal maskeler sayesinde daha eşit bir cilt tonuna sahip olabilirsiniz. Cildi besleyen ve onaran bu doğal maskeler cildi aydınlatıyor ve lekelerin görünümünü en aza indiriyor.
İşte cilt lekelerini açan doğal maske tarifleri…
CİLT LEKELERİ İÇİN BAL VE LİMON KARIŞIMI
Doğuştan gelen lekeler, ağda, epilasyon sonucu oluşan lekeler ya da güneş ışınları sebebiyle oluşan lekeler canımızı sıkabilir.
Limon ve bal kullanarak hazırlayacağınız maske sayesinde lekelerin görünümünü hafifletebilirsiniz. Limon C vitamini kaynağı olduğu için cilt lekelerini açıyor. Bal ise cildi nemlendirerek dış etkenlere karşı daha güçlü hale getiriyor.
Salatalık kullanarak hazırlayacağınız doğal leke giderici maske düzenli kullanıldığında cildi aydınlatıyor.
Ciltteki kusurları ortadan kaldırıyor. Hücreleri yenilediği için koyu lekeleri daha kısa sürede geçiriyor.
Pirinç unu maskesi cildi aydınlatmak için çok güçlü etkilere sahip. Cilt lekelerini açan ve koyu lekelerin görünümünü hafifleten pirinç unu maskesi cildi bebek gibi kusursuz yapıyor. Cilde aydınlık ve parlaklık kazandırıyor.
Yoğurt düzenli olarak cildi uygulandığında hücrelerin yenilenmesine destek olur.
Yoğurt cildi onarır ve doğal nemini korumasına yardımcı olur. Cilt lekelerinden şikayetçiyseniz yoğurt maskesini düzenli olarak uygulayabilirsiniz.
Yaklaşık 30 gün boyunca uygulayacağınız yoğurt maskesi sayesinde parlak bir cilt elde edebilirsiniz.
Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika haberler, köşe yazıları, magazinden siyasete, spordan seyahate bütün konuların tek adresi posta.com.tr; posta.com.tr haber içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz. …

source