Cilt tipine göre aloe vera maskesi! – Posta

Eylül 3, 2022 0 Yazar: admin

Doğal cilt bakımı denildiğinde akla ilk önce aloe vera gelir. Cilt için mucize özellikle taşıyan aloe verayı her cilt tipi uygulayabilir. Ancak cilt tipinizi iyi belirledikten sonra aloe vera kullanarak farklı maskeler de yapabilirsiniz. Kuru, yağlı ve hassas ciltlere özel aloe vera maskelerini sizler için derledik.
ALOE VERA CİLDE FAYDALARI
Kuru ciltler neme en çok ihtiyacı olan cilt tipidir. Pul pul dökülmelere, ince çizgilere ve kızarıklıklara meyilli olan bu cilt için aloe vera doğal ve etkili bir nemlendirici olabilir.
Hassas ciltler dış etkenlere karşı en korunmasız ciltlerdir. Alerjik reaksiyonlara meyilli bu ciltler çokça kızarıklıklar görülebilir.
Sivilce ve akne gibi durumla sıklıkla karşılaşan hassas ciltlerin için de aloe vera doğada bulunan etkili bir güç olarak kullanılabilir.
Yağlı ciltler çok fazla sebum ürettiğinden yağ dengesini koruyabilmek zordur. Yağlı ciltler en çok gözenek problemi yaşayan ciltlerdir.
Gözenek tıkanmasından dolayı yağlı ciltler sivilce ve siyah noktalarla sıklıkla karşılaşır. Yağlı ciltleri sebumdan ve kirden arındırmak çok önemlidir. Aloe veradan yapılan maskeler yağlı ciltler için tedavi edici özellikte olabilir.
Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika haberler, köşe yazıları, magazinden siyasete, spordan seyahate bütün konuların tek adresi posta.com.tr; posta.com.tr haber içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz. …

source


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27

Warning: file_get_contents(https://denmez.com/linkler.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27
Linkler