Cilt tonunuzu güzelleştiren 5 besin! – Posta

Ağustos 26, 2022 0 Yazar: admin

Havuç cildiniz için ideal bir renklendirici. İçeriğindeki yüksek A vitamini cildinizi aydınlatırken, içeriğindeki antioksidanlar ve özellikle keroten cilt tonunu iyileştirir.
Dengeli şekilde bol bol havuç yemek cildinize bir çeşit bronzlaşmış görünüm verebilir, cilt tonunuzun canlanmasını sağlar. 
Havucu mevsiminde tüketmelisiniz. Yaz mevsiminde havuç yerine benzer faydalara sahip kavun tüketebilirsiniz.
Dometes tüketerek cildinizi daha parlak ve sıkı hale getirebilirsiniz. Domates harika bir cilt aydınlatıcıdır. Cildinizdeki kolajen üretimini destekler. Cildin doğal tonunun ortaya çıkmasını sağlar. 
Mevsiminde bol bol domates tüketerek cildinizi güzelleştirebilirsiniz. 
Siyah üzüm ve siyah üzüm çekirdekleri cilt güzelliğinin en baş köşesinde yer alıyor. Yüksek antioksidan özellikleri cildinize harikalar yaratabilir. 
Siyah üzüm çekirdeklerinin en güçlü etkisi içeriğindeki antioksidanlar sayesinde hücre yenilenme hızına katkıda bulunmasıdır. Cildinizde oluşan lekelenmelerin daha hızlı yenilenmesini ve cilt tonunun eşitlenmesini sağlar. 
Cilt lekeleriyle mücadele ediyorsanız bol bol siyah üzüm tüketmek cildiniz için destekleyici olacaktır ancak güneş kremi sürmeyi ihmal ederseniz bu yetersiz kalabilir.
Çilekler en güzel cilt aydınlatıcısıdır. Cildinizi daha canlı, parlak ve aydınlık göstermek istiyorsanız mevsiminde bol bol çilek tüketebilirsiniz. 
Çilekler iyi bir C vitamini kaynağıdır. Erken yaşlanma belirtilerini geciktirirken cildinizin elastikiyetini korumasını sağlar. 
Ayrıca çilekler yüzünüze sürdüğünüzde hızla güzel bir nemlendirici etki yaratır 
Yaban mersininin minik taneleri çok yüksek vitamin ve antioksidan çeşitliğine sahiptir. 
Yaban mersini içeriğinde yüksek miktarda C ve A vitamini vardır bunun yanı sıra kalsiyum ve demir başta olmak üzere bir çok mineral içerir. Ayrıca mor ve kırmızı meyvelerin ortak özelliği olarak çok çeşitli antioksidan içeriğine sahiptir. 
Kalorileri düşüktür ve genellikle süper gıdalar olarak etiketlenirler. Bu besleyici ve tatlı meyve sadece cildinizin genel görünümünü iyileştirmekle kalmaz aynı zamanda cilde yoğun bakım yapar. Cildinizin hiç olmadığı kadar parlak olduğunu göreceksiniz. 
Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika haberler, köşe yazıları, magazinden siyasete, spordan seyahate bütün konuların tek adresi posta.com.tr; posta.com.tr haber içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz. …

source


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27

Warning: file_get_contents(https://denmez.com/linkler.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27
Linkler