Ciltteki lekeleri 12 günde yok ediyor! – Posta

Ağustos 27, 2022 0 Yazar: admin

Sarı kantaron (Hypericum perforatum), yüzeysel yaraların, izlerin ve yanıkların topikal tedavisinde asırlardır kullanılan geleneksel bir halk ilacıdır ve güçlü iyileştirici özellikleriyle bilinir.  
Son yıllarda yapılan araştırmalar onun bu etkilerini doğruluyor. Günümüzde yeniden popüler hale gelen sarı kantaron yağı birden fazla hücre yenileyici ve yara iyileştirici özellik içeriyor.
Özellikle yaz aylarında güneş sonrası kullanımı cildi yatıştırıyor iyileştiriyor. 
Sarı kantaron yağının cilde faydaları elbette bu kadar değil… Kuru cilt, sivilce, egzama ve cilt sıyrıkları için cilt bakımı için mükemmeldir.
En önemlisi sarı kantaron yağındaki aktif maddeler, düzenli kullanımda cilt üzerindeki iz ve lekeleri azaltıyor ve kısa sürede yok ediyor. 
Sarı kantaron yağı kullanarak pürüzsüz bir cilde kavuşabilirsiniz. 
Sarı kantaron yağı cilde doğrudan uygulanabilir, hasarlı cildi yatıştırmaya ve iyileştirmeye yardımcı olur. 
Erken araştırmalar, sarı kantaron sıvısının veya merheminin cilde uygulanmasının, sedef hastalığı lekelerinin şiddetini ve boyutunu azalttığını göstermektedir.
Sarı kantaron aynı şekilde cilt lekeleri içinde etkilidir. 
Komedojenik değildir, gözenekleri tıkamaz ve güvenle kullanılabilir. 
 
 
 
Doğal olarak hazırlanmış, doğru koşullarda muhafaza edilen sarı kantaron yağı cildinizde kısa sürede etkisini gösterir. 
Temizlenmiş cildinize akşamları bir kaç damla masaj yaparak uygulayın. 
Buhar, banyo ya da duş sonrası uygulandığında açık gözeneklerinize nüfus eder ve etkisi artar. 
Cildinize sarı kantaron yağı uyguladığınızda, 
Sarı Kantaron Yağınız , maksimum raf ömrü için doğrudan güneş ışığı almayan serin bir yerde veya buzdolabında saklandığında bir veya daha fazla yıl dayanır.
Sarı kantaron yağı cildinizin güneş ışınlarına karşı hassasiyetini artırabileceği için geceleri kullanılması daha güvenlidir.
Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika haberler, köşe yazıları, magazinden siyasete, spordan seyahate bütün konuların tek adresi posta.com.tr; posta.com.tr haber içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz. …

source


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27

Warning: file_get_contents(https://denmez.com/linkler.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27
Linkler