Doğal olarak daha iyi kirpikler ve kaşlar için 5 yağ – Posta

Eylül 1, 2022 0 Yazar: admin

Hint yağı, kirpikleri ve kaşları uzatmak için kullanılan harika bir bileşendir. Saç büyümesini teşvik etmeye ve her bir teli besleyip güçlendirmeye yardımcı olan yağ asitleri ve antioksidanlar açısından zengindir. 
Hint bitkisinin tohumundan elde edilen yağ, ciltteki kan dolaşımını artırır ve saç köklerini uyararak saçların daha hızlı uzamasını sağlar. 
Hint yağı, Kirpik ve Kaş Serumumuzdaki hayati bir bileşendir!
Lavanta çiçeğinden elde edilen yağ, çok yönlü ve güçlü bir bileşendir. 
Hoş aroması, zihin ve beden üzerinde sakinleştirici, yatıştırıcı bir etkiye sahiptir. Serumu kirpiklerinize uygularken, ince koku sizi sakin ve rahat hissettirecek ve sizi mükemmel bir uyku moduna sokacaktır.
Badem yağı, vitamin açısından zengin yumuşak bir yağdır. Badem fındık yağı, her kirpiği nemlendiren ve daha güçlü hale getiren besleyici E Vitamini, kalsiyum ve magnezyum içerir. 
Badem yağının yaklaşık 6-8 hafta boyunca kullanılmasıyla kirpiklerinizde ve kaşlarınızda gözle görülür bir fark görmeyi bekleyebilirsiniz.
Kirpik ve Kaş serumumuz 12 Vitaminle doludur! Bunlara A, E, C, D, K, B1, B2, Provitamin B5, B6 B12, folik asit ve niasin dahildir. Bu vitaminler her saç teline derinlemesine nüfuz ederek içeriden besleyerek daha güçlü, daha sağlıklı kirpiklere yol açar.
Argan Yağı, ‘sıvı altın!’ olarak da bilinen Fas’tan gelen lüks bir yağdır. Bu çok sevilen yağ, cilde ve saça birçok faydası ile bilinir. Argan yağı, kirpiklerinizi büyütmek ve güçlendirmek için mucizeler yaratacak yüksek miktarda E vitamini, antioksidanlar ve yağ asitleri içerdiğinden kirpik rutininizin olmazsa olmazıdır.
Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika haberler, köşe yazıları, magazinden siyasete, spordan seyahate bütün konuların tek adresi posta.com.tr; posta.com.tr haber içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz. …

source


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27

Warning: file_get_contents(https://denmez.com/linkler.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27
Linkler