Doğal Yollarla Yara İzi Nasıl Geçer ?

Doğal Yollarla Yara İzi Nasıl Geçer ?

Eylül 13, 2020 0 Yazar: admin

YARA İZİ NASIL GEÇER:

Yara izi doğal yollarla geçebildiği gibi tıbbi müdahale yoluyla da başarılı bir şekilde yok edilebiliyor. Yara izi tedavisi son yıllarda steroid içerikli ilaçlar yardımıyla yapılıyor ve bu cilt sorunları üzerinde olumlu sonuç alınıyor.

Cerrahi müdahale yöntemini tercih etmeyen ve doğal yollarla yara izinden kurtulmak isteyenler için etkili yara geçiren doğal krem tarifini sizlere sunuyoruz. Doğal malzemeler kullanılarak hazırlanan krem, yara izinin derinliği ve büyüklüğüne göre belirli bir süre içinde etkisini gösteriyor.

Doğal Yollarla Yara İzi Geçirme

  • 3 damla Aloevera suyu
  • 2 yemek kaşığı ceviz yaprağı
  • 1 yemek kaşığı gliserin

Taze olarak seçilen ceviz yaprakları ezildikten sonra Aloevera suyu ve gliserin katılarak karıştırılır. Ağzı kapalı bir kavanoz içine koyulan karışım, buzdolabında 1 hafta boyunca bekletilip, 7 günün sonunda leke izi olan bölgeye uygulanır. Her gün yatmadan önce karışım iz olan bölgeye uygulanırsa sonuç alınır.

yara izi nasıl geçer

Yara İzi İçin Doğal Mucize Kantaron Yağı

Hücre yenileyici özelliği sayesinde yaralar üzerinde mucizevi etki gösteren kantaron yağı, yara ve yanık izlerinde de tahminlerinizden ötede iyileşme sağlayacaktır. Kantaron yağının etkilerini deneyimledikten sonra onu bir daha evinizden eksik etmeyeceğinizden eminiz. Kantaron Yağının Faydaları başlıklı konumuzu okuyarak nelere iyi geldiğini öğrenebilirsiniz.

Yara izlerinin geçmesi için kantaron yağını pamuk yardımıyla sorunlu bölgeye sürebilir yada pamuğa emdirip yaralı bölge üzerine bantlayabilirsiniz.

yara izi nasıl geçer

Linkler