Dokuz Yaşındaki Küçük Kızına Estetik Yaptıran Annenin Akıllara Durgunluk Veren Açıklamaları! – Onedio

Kasım 17, 2022 0 Yazar: admin

Estetik operasyonu birçok yetişkinin aldığı bir karar. Dış görünüşleri hakkında mutsuz hisseden ya da sadece değişiklik yapmak isteyen insanlar, bugünlerde estetik operasyona başvuruyor. Fakat 9 yaşındaki küçük kızına estetik yaptıran anne, yaptığı yetmezmiş gibi bir de enteresan açıklamaları ile şaşırttı. Haberin detayları aşağıda. 👇
Gerçekçi olmayan güzellik standartları ile ilgi çeken yerlerden biri de Japonya. Japonya güzellik standartları güzel ve alımlı bir kadını ‘Cam gibi saydam bir cilde sahip, zayıf ve minyon, üst göz kapağına katlanma çizgisi ekleterek çift göz kapağına sahip’ olarak tanımlıyor.
Japonya‘da lise yıllarından itibaren estetik ameliyatı olmak artık normal sayılsa da, ilkokul çağındaki kızlar arasında bu o kadar da yaygın değil.
Göz kapaklarının kadınların uyması gereken bir standart olduğunu söyleyen anne, küçükken tıpkı kızınınki gibi göz kapaklarına sahip olduğu için zorluk yaşadığını belirtti.
Henüz 9 yaşındaki küçük kız röportajda ‘Estetik ameliyatın acısına dayanabiliyorsan, bence bu seni güzel bir insan yapar’ dedi…
Videoda küçük kızın ağladığı ve panik atak geçirdiği görülüyor…
Kendisinin 18 yaşında estetik operasyonu geçirdiğini söyleyen anne, ‘Keşke daha erken olabilseydim’ şeklinde anlattı.
Çocuk psikoloğu profesör Tomohiro Suzuki ise bir çocuğa estetik işlemi yaptırmanın dış görünüşüne dair düşüncelerine iyice zarar verebileceğini söyledi.
Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlara buyurun…
Güney Kore’de bir sene yaşadıktan sonra Koreli b…
Öz güvensiz hissettiği için meme implantı yaptır…
Amerika’da bir kadın, dolgu yaptırmak isterken n…

source

Linkler