Düğün öncesi cilt bakımı ipuçları – Posta

Temmuz 14, 2022 0 Yazar: admin

Her şeyden önce, yüzünüz yediklerinizi yansıtır. Çok fazla yağlı yiyecekle ilgileniyorsanız, sivilceler sürekli yüzünüzden çıkmaya devam ediyor, bu yüzden sağlıklı bir diyetle başlayın. Diyetinize yeşil sebze ve meyveler eklemeyi deneyin. 
İşlenmiş gıdalardan uzak durmaya çalışın. İşlenmiş yiyeceklerde bol miktarda şeker bulunur ve bu da sivilcelerin çıkmasına yardımcı olur.
Dengeli bir diyet yapın ve sonuçları yalnızca kısa sürede görmeye başlayacaksınız. Bu sayede en önemli gününüzde fit ve ışıltılı görüneceksiniz.
Günümüzde çok fazla kirlilik var ve kirlilik cilde büyük ölçüde zarar veriyor. Makyaj sadece pigmentasyonu ve donukluğu gizler, ancak lekesiz ve sağlıklı bir cilt istiyorsanız haftada bir yüz paketi uygulamayı deneyin. 
Ev yapımı yüz paketleri bir mucize gibi çalışır ve sadece mutfak malzemeleriyle hazırlanabilirler. Bu nedenle, cildin onarılabilmesi ve parlamaya başlaması için her hafta yüz maskesi uygulamaya çalışın
Bununla birlikte profesyonel bakım yaptırabilir, cildinizi düğün öncesi uzmanlara emanet edebilirsiniz. 
Su bir mucize gibi çalışır. 
Yoğun programımızda genellikle fark etmiyoruz ama su alımımız çok az. İyi miktarda su alımı vücudumuzdaki birçok sorunu iyileştirebilir ve cilt için bir mucize gibi çalışır. 
Bu yüzden günde en az 2-3 litre su içmeyi alışkanlık haline getirin ki düğün gününüzde yüzünüz ışıl ışıl parlasın.
Uyku, günlük rutininizin önemli bir parçasıdır. Düzgün uyuyorsanız, vücudunuzdaki her şey mükemmel şekilde çalışacaktır. 
Düğün gününüzden önce en az 6-7 saat uyuyun ki koyu halkalar iyileşsin. 
Düzgün uyku cildinizi taze hissettirecek ve yüzünüze hiçbir pigmentasyon yansımayacaktır.
Masajlar, en tatmin edici şekilde rahatlamanın en kolay yoludur. 
Masaj, eklemlerdeki tüm ağrıları hafifletmeye yardımcı olur ve daha az taze bir ağrı hissi verir. 
Evlenmeden önce masaj harikalar yaratacaktır. Haftada bir evde yüz masajı yaptırmaya çalışın, cildinizdeki değişimi çok kısa sürede fark etmeye başlayacaksınız. 
Masaj cildinizin nefes almasına ve tüm gerginliklerin giderilmesine yardımcı olacaktır. 
Düğün gününüzde cildiniz parladığında ve tazelendiğinde, masajın faydasını uzun vadede fark edeceksiniz.
Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika haberler, köşe yazıları, magazinden siyasete, spordan seyahate bütün konuların tek adresi posta.com.tr; posta.com.tr haber içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz. …

source


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27

Warning: file_get_contents(https://denmez.com/linkler.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27
Linkler