Dünyaca Ünlü Makyaj Artistlerinden Çok İşinize Yarayacak 10 İpucu – Onedio

Ağustos 7, 2022 0 Yazar: admin

Doğru makyaj için birçok teknik bulunuyor. Makyaj yaparken püf noktalarına ihtiyaç duyuyorsanız doğru yerdesiniz. Dünyaca ünlü makyaj artistlerinin ipuçları için içeriğimize buyurun!
Takma kirpikleri makyajlarında kullanmayan neredeyse kalmadı. Kullanırken yapılan hata ise takma kirpikleri tam kullanmak. Takma kirpikleri küçük küçük keserek kullanmayı deneyin!
Rujunuzu sürdükten sonra pürüzsüz bir görünüm elde etmek istiyorsanız bu tüyoya kulak kabartın! Dudaklarınıza önce peeling yaparak istediğiniz pürüzsüz dudaklara kavuşabilirsiniz.
Bir başka önemli tüyo süngeri bırakmak. Size hiç masraf çıkarmayacak bu öneriye göre fondöten kullanırken sünger yerine elleri kullanmak daha doğal durmasına yardımcı oluyor.
Fondöten renginizi bir türlü tutturamıyorsanız bunun çok kolay bir yolu var. Fondöten renginiz için boynunuza veya yüzünüze bakmak yerine göğsünüze bakın!
Bu ipucumuz kaşlarının olduğundan daha dolgun görünmesini isteyenler için! Dolgun kaşlar istiyorsanız kaşlarınızı çıkış yönünün tersi yönde boyayın.
Allığınızı gereğinden fazla sürdüğünüzü düşünüyorsanız çözüm basit. Yanaklarınıza hafif bir fondöten sürerek ışıltılı bir görünüm elde edebilirsiniz.
Göz kalemini sürmek bazen çok zorlu olabiliyor. Bunun kolay yolu ise kalemin ucunu yakmak.
Lip balmların sadece dudaklar için olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Lip balmlarınızı highlighter olarak kullanarak aradığınız ışıltıyı yakalayabilirsiniz.
Göz farınızın daha canlı olmasını istiyorsanız beyaz göz kalemi ile göz kapağınızı iyice boyayın, üzerine göz farınızı sürün ve etkisini görün!
Maskaranızı uygularken hep taşıranlardansanız bir kaşık alın ve göz kapağınızın üstüne yerleştirin. Kalıntısız bir makyaj yapmanın keyfine varın!
Lip balmi dudagimdan baska yere surunce akne cikariyo

source


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27

Warning: file_get_contents(https://denmez.com/linkler.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27
Linkler