Eğitim ve İstihdam Otobüsü İstanbul'u Geziyor! – Silivri Haber Ajansı

Kasım 26, 2022 0 Yazar: admin

Silivri Haber Ajansı
www.sha.com.tr
Yukarıdaki arama formları aracılığı ile Silivri Haber Ajansı arşivinde kelime, içerik, konu araması yapabilir veya gün-ay-yıl formatında tarih girerek tarihe göre haberleri listeleyebilirsiniz.
Yukarıdaki arama formları aracılığı ile Son Dakika On Balıkesir Haber arşivinde kelime, içerik, konu araması yapabilir veya gün-ay-yıl formatında tarih girerek tarihe göre haberleri listeleyebilirsiniz.

28 Kasım-2 Aralık tarihlerinde Silivri’nin farklı noktalarında İstanbullularla buluşacak otobüste iş ihtiyacı olan Silivrililer kariyer danışmanları ile bire bir görüşüp başvurularını yapabilecek. Enstitü İstanbul İSMEK eğitimlerinden faydalanmak isteyenlere ise kısa süreli eğitimler verilecek.  Eğitim programları hakkında bilgilendirme yapılacak.

Otobüs içinde yer alan eğitim alanında “Doğal Ürünlerle Temel Cilt Bakımı, Eski Kot Pantolondan Çanta Yapımı, Etkili Konuşma, Doğal Yöntemlerle El ve Tırnak Bakımı, Amigurumi Anahtarlık Yapımı, Kozmetik Ürünlerle Temel Cilt Bakımı, Saç Örgü ve Topuz, Tığ Örgü Telefon Çantası Yapımı” başlıklarında eğitimler bulunuyor.

Başkan Yılmaz: ‘Ümmehan Elginkan anaokulumuz hayırlı olsun’
Silivri Dayanışma Platformu’nun gündemi ‘Kadına şiddet’
Silivri’de Öğretmenler günü törenle kutlandı.
Başkan Yılmaz: ‘20 dönüm şartını düzenleyerek kent tarımının önünü açmalıyız’
İŞKUR’da usulsüzlük yaparak 80 milyon TL kamu zararı oluşturan şahıslar hakkında yeni detaylar ortaya çıktı
Silivri Haber Ajansı
www.sha.com.tr
Eğitim ve İstihdam Otobüsü İstanbul’u Geziyor! – Genel
Silivri Haber Ajansı

source

Linkler