En çok tercih edilen 3 cilt bakımı tekniği – Posta

Eylül 19, 2022 0 Yazar: admin

Kabak özü ile geliştirilen özel kürler ile gerçekleştirilen Pumpkin cilt bakımı, diğer adıyla Sindirella bakımı, cilt problemlerini başarılı etkileriyle azaltmakla beraber basit uygulama tekniği ile tercih edilen cilt bakım yöntemidir.
Pumpkin cilt bakım yönteminin uygulama aşamaları ise sıralanan şekildedir:
Pumpkin cilt bakımı uygulamasından hemen sonra cildin daha parlak ve daha canlı görünüm kazandığı gözle görülür şekilde fark edilmektedir.
Yeni ve başarılı cilt bakımı yöntemi olan hydrafacial cilt bakımı, tamamen son teknoloji cihazların kullanımı ile gerçekleştirilmektedir.
Hydrapeel adı verilen özel başlıklara sahip bu cihazlar ile cilt bakımı kusursuz şekilde tamamlanmaktadır. Aşamaların sıralaması aşağıda belirtildiği gibidir:
Özel cihazlar ile cilt özel bir solüsyon ile kaplanır. Bu şekilde cilde nüfuz eden solüsyon tekrardan cihazlar tarafından vakumlanır ve cilt temizlenir.
Bu tip yeni nesil cihazlar cildin üst tabakasına az hasar verdiğinden hastalar kısa sürede sosyal hayatlarına dönebilirler.
Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika haberler, köşe yazıları, magazinden siyasete, spordan seyahate bütün konuların tek adresi posta.com.tr; posta.com.tr haber içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz. …

source