En Etkilili Göğüs Büyütme Egzersizleri

En Etkilili Göğüs Büyütme Egzersizleri

Ağustos 2, 2020 0 Yazar: admin

Konu Başlıkları

Göğüs Büyütme Egzersizleri

Doğal yollarla göğüs büyütmek için göğüs büyütme egzersizlerini deneyebilirsiniz. Küçük göğüslere sahip bayanlar göğüs büyütme mesajları ve egzersizleri yardımıyla birkaç beden büyüme sağlayabiliyor. Göğüs büyütme egzersizleri masajları ve bitkisel yağlar kullanarak ameliyata gerek duymadan göğüs büyütebilirsiniz.

Göğüs büyütme egzersizi düzenli olarak en az 2 ay uygulandıktan sonra birkaç beden büyüme sağlayabilirsiniz. Göğüs büyütme yöntemleri arasında en kesin yöntem ameliyat olmaktır ancak ameliyat olmadan da göğüs büyütmeyi gerçekleştirebileceğinizi unutmamalısınız.

Göğüs Büyütme Egzersizleri

Duvara karşı hafif yatay şekilde şınav pozisyonu alarak hareketi yapmaya başlayın ve yüzünüz duvara yaklaştığında 10 saniye bekleyip tekrar doğrulun. Aynı hareketi 15 kez tekrarlayın.

Yerde şınav vaziyeti alarak hareketi yapmaya başlayın. Yere inip geri kalktığınızda bir elinizi havaya kaldırıp vücudunuzu hafif şekilde yana döndürün. 10 saniye bekledikten sonra elinizi indirin ve 1 adet şınav çekip yukarı kalktığınızda bu sefer diğer erlinizi havaya kaldırarak hareketi 10 kez tekrarlayın.

Göğüs Büyütme Masajları

Sol göğsünüzü sol elinizle, sağ göğsünüzü sağ elinizle kavrayıp her ikisini de içe doğru birbirine yakınlaştırıp serbest bırakın. Bu hareketi 30 kez tekrarladıktan sonra bu kez göğüslerinizi dışa doğru gerdirip serbest bırakın ve bu hareketi de 30 kez tekrarlayın. Bu hareketleri günde 3 kez tekrarlayarak göğüs büyüme masajını uygulayabilirsiniz.

Göğüslerinizin üzerine avuçlarınızı koyarak birbirine doğru ittirin ve sol göğsünüzü saat yönünde, sağ göğsünüzü ise saatin tersi yönünde 30 kez dairesel hareketler yaparak ovalayın. 30 kez tekrarladıktan sonra hareketleri tam tersi yönünde tekrar 30 ekz uygulayın. Bu egzersiz yöntemini gün içinde fırsat buldukça tekrarlayabilirsiniz.

göğüs büyütme

Ahmet Maranki’den Göğüs Büyütme Tarifi

  • 4 gram oğul otu
  • 1 bardak su

Oğul otunu suyun içine koyup 5 dakika boyunca orta ateşte ısıtın. Ocağın altını söndürüp ılımasını bekleyin ve karışımı aç karınla için. 2 ay boyunca günde 1 kere içtikten sonra 1 ay ara verin.

Göğüs büyütme egzersizlerinin geçici bir yöntem olduğunu ve gelişimi tamamlamış kişilerde kısa süreli bir büyüme sağlayacağını unutmayın. Kalıcı olarak büyük göğüslere sahip olmak için estetik ameliyat olmanız gerekmektedir.


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27

Warning: file_get_contents(https://denmez.com/linkler.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27
Linkler