EVDE BAKIM MAAŞI NEDEN YATMADI? Bugün Evde Bakım Parası Neden Yatmadı 2022 (GÜNCEL LİSTE) – Tgrthaber

Ağustos 30, 2022 0 Yazar: admin

23 Ağustos evde bakım maaşı neden yatmadı? Her ay devlet tarafından ihtiyaç sahipleri, yardıma muhtaç ve engelliler ile ailelerine yaptığı evde bakım parası sisteme gelen güncelleme nedeniyle beklenenden çok geç yattı. Şu ana kadar ortalama 50 ilde evde bakım maaşı yatarken hala hazı illerde evde bakım aylığının yatırılmadığı öğrenildi. Normal şartlarda çok önceden Ağustos ayı evde bakım parası ödemelerinin tamamlanması gerekiyordu. Güncel evde bakım maaşı listesi nasıl? 23, 24, 25 Ağustos evde bakım maaşı neden hala yatmadı? İşte sorunun cevabı sizlerle..

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı çatısı altında hesaplanan ve hesaplara yatırılan evde bakım maaşı Ağustos ayında bazı illerde çok geç yatırılırken bazı illerde ise hala yatırılmadı. Evde bakım parası sisteminde yaşanan güncelleme nedeniyle evde bakım maaşı ödemelerinin gecikmeli bir şekilde yapıldığı açıklandı. Enflasyon verilerinin açıklanmasından sonra en düşük evde bakım aylığı 3340 TL’ye yükseldi. Güncellenen rakamın ardından sistemde de değişikliklere gidildi. Bu güncelleme nedeniyle sistemde de bazı aksaklıklar yaşandı. İllere göre evde bakım maaşının yatırıldığı tarihler farklılık göstermeye başladı. Bugüne kadar yatırılan evde bakım maaşı güncel liste için okumaya devam edin. 
23 Ağustos 2022 Salı günü evde bakım maaşı yatırılan iller arasında Antalya, Burdur gibi iller bulunuyor. Bunun yanı sıra beklenen birçok ilde de evde bakım parası yatırıldı. 23 Ağustos’ta yatırılan evde bakım aylığı detaylı listeyi görmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.
23 AĞUSTOS 2022 EVDE BAKIM MAAŞI YATIRILAN İLLER İÇİN TIKLAYINIZ

Evde bakım aylığının bu ay ihtiyaç sahipleri, engelliler ve yardıma muhtaç kişiler ile ailelerine ödemelerinde geç kalınması biraz da ücretlerde yaşanan değişikiklik nedeniyle yaşandı. Son güncellenen rakama göre evde bakım maaşı 3340 TL’ye yükseldi. İllere göre her ayın belli günlerinde yatırılan evde bakım aylığı ücretleri enflasyon rakamlarından sonra yeni halini aldı. Ocak ayında bir kez daha zamlanması bekleniyor. 
Evde bakım maaşı yatmayan iller nedeniyle ihtiyaç sahipleri yorumlar ve uzmanların görüşlerine başvuruyor. Fakat bu konuyla ilgili oldukça fazla spekülasyon olduğu doğrru. Dolayısıyla her gün güncellenen ve hesaplara gönderilen evde bakım ücretlerini takip etmeniz daha doğru olacaktır.

Şimdiye kadar 50’yi aşkın ilde evde bakım maaşı yatırıldı. Her geçen gün bu sayı artıyor. 23 Ağustos’ta da birçok ilde evde bakım parası yatırıldı. Son olarak güncel evde bakım listesi aşağıda belirttiğimiz gibi meydana geldi. 
 
TÜM LİSTEYİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

source


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27

Warning: file_get_contents(https://denmez.com/linkler.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27
Linkler