GETİR ÇALIŞMA SAATLERİ 2022: Getir Kaça Kadar Açık, Saat Kaça Kadar Sipariş Alıyor? – Tgrthaber

Temmuz 30, 2022 0 Yazar: admin

Sanal market ve yemek üzerine faaliyet gösteren önemli kuruluşlardan biri olan Getir, çalışma saatleri ve hizmet politikaları ile en çok araştırılan kuruluşlar arasında bulunuyor. Özellikle gece sipariş hattının önem kazandığı bu günlerde, tüm siparişleri hızlı bir şekilde evlerinize getiren Getir firmasının saat kaça kadar çalıştığı, gece saat kaça kadar sipariş aldığı merak ediliyor. Peki Getir kaça kadar açık? Getir gece saat kaça kadar sipariş alıyor? İşte İstanbul, Ankara ve İzmir 2022 Getir çalışma saatleri…
Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte günlük hayatımızda büyük bir etkiye sahip olan dijital platformlar, sipariş hattı alanında da oldukça büyük bir yol kat etti. Getir firması da dijital alanda faaliyet gösteren ve sağladığı faaliyetlerle vatandaşın maksimum verim almasını sağlayan önemli kuruluşlardan biri olma özelliği taşıyor. Getir firması, ilk olarak 2015 yılında Nazım Sular tarafından Getir Market olarak kuruldu. Kısa bir süre içerisinde ismini duyurmayı başaran Getir, özellikle pandemi süreci ile birlikte her evin rahatlıkla kullanabildiği bir uygulamaya dönüştü. İlk zamanlarda sadece İstanbul’da faaliyet gösteren Getir firması, hali hazırda 21 ilde hizmet vermeye başladı.

Mobil uygulaması üzerinden çok sayıda insanın rahatlıkla ulaşabileceği bir platform haline gelen Getir, yemek sipariş hattı ile de hizmet vermeye devam ediyor. Michael Moritz önderliğinde yabancı yatırımcıların 38 milyon dolar yatırım yaptığı uygulama, Türkiye’nin 81 ilinde kullanılmakta olan ilk çevrimiçi yemek sipariş markası olma özelliği taşımaktadır. Getir, pandemi süreciyle birlikte ağını oldukça genişletti ve Amerika’da da hizmet vermeye başlayarak bir ilke imza attı.
Son iki yıldır tüm dünya üzerinde etkisini kuvvetli bir şekilde gösteren koronavirüs salgını, dijital platformların hayatımızdaki yerini farklılaştırdı. İnternet üzerinden sağlanan kolaylıklar arasına bir de sanal market ve yemek sipariş hatları dahil oldu. Getir-Getir Yemek de bu platformlar arasında önde gelen isimler arasında yerini aldı. Pandemi sürecinde ülkemizde oldukça yaygınlaşan Getir, hafta için her gün 24 saat faaliyet gösteriyor.

Türkiye genelinde başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere toplam 21 ilde faaliyet gösteren Getir, 7/24 çalışma sistemi ile müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Hafta içi ve hafta sonu fark etmeksizin haftanın 7 günü her saat rahatlıkla ulaşabileceğiniz Getir üzerinden dilediğiniz siparişi verebilir, hızlı teslim hizmeti sayesinde kısa sürede siparişlerinize ulaşabilirsiniz. Getir firması, gece siparişleri için de uygun hizmetler sağlamakta ve istediğiniz tüm ürünleri almanızı sağlamaktadır.

source