Göğüs Büyütme Egzersizleri

Göğüs Büyütme Egzersizleri

Haziran 17, 2020 0 Yazar: admin

Konu Başlıkları

Göğüs Büyütme Yöntemleri

Doğal göğüs büyütme yöntemlerini kullanarak küçük göğüslere sahip bayanlar birkaç beden büyüme sağlayabiliyor. Göğüs büyümenin doğal yolları arasında ilk tercih göğüs büyütme masajlarından yana yapılıyor.

Göğüs büyütme egzersizleri ile birkaç beden büyüme sağlamak mümkün. Bunun dışında göğüs büyütmek için bitkisel karışımlardan da faydalanabilirsiniz. Son olarak göğüs büyütmede kullanılan yöntemlerden en etkilisi ameliyat olmaktır.

İlerleyen yaşlarda göğüsler sarkabilir yada doğal yollarla göğüs büyütmek daha da zahmetli hale gelebilir. Bu gibi durumlarda ameliyat tercih ederek göğüslerinizi büyütebilir ve dikleştirebilirsiniz.

göğüs büyütme yolları

Doğal Yollarla Göğüs Büyütme

  • 1 bardak suyu kaynatıp içine 2 gram şerbetçi otu atarak soğuyana kadar demlemeye bırakılır. Soğuyan karışım göğüslere masaj yaparak yedirilir. Uygulamayı düzenli olarak haftada 2 kez tekrarlarsanız zamanla göğüslerinizin irileştiğini göreceksiniz.
  • Her gün mutlaka 1 adet muz tüketmek göğüs büyümesine olumlu katkı sağlamaktadır.
  • 1 bardak suyun içine 4 gram oğul otu koyarak 5 dakika ocakta kaynatınız. Karışımı soğuması için demlenmeye bırakınız ve soğuduktan sonra aç karınla içiniz. 2 ay boyunca günde 1 kere bu karışımı tükettikten sonra 1 ay ara vermelisiniz. Düzenli olarak uygulandığında göğüs büyütmede etkilidir.
  • Göğüs büyütmek için bitkisel karışımlardan yararlanmak istiyorsanız, Bitkisel Göğüs Büyütme konumuzda daha fazla tarife ulaşabilirsiniz.
göğüs büyütme
Woman measuring herself

Göğüs Büyütme Egzersizleri

Duvarın karşısına geçerek ayaklarınızı omuz hizasında açık tutun. Avuç içlerinizi duvara değdirerek ayaklarınızı hafifçe geriye alıp eğik bir pozisyona gelin. Ardından hareketimizi yapmaya başlamak için kollarınızı dirseklerinizden bükün ve burnunuz duvara değinceye kadar ilerleyin. 10 saniye bu şekilde bekledikten sonra kollarınızı uzatın ve tekrar aynı hareketi tekrarlayın. Duvara karşı şınav çekme olarak da adlandırabileceğiniz bu hareketi 5 kez tekrarlayın.

Şınav vaziyeti aldıktan sonra normal şekilde şınav çeker gibi kollarınızı bükün ve ardından düzleştirin. Kollarınız düzleşip yerden yükseldiğinizde sağ kolunuzu yerden kaldırarak diğer kolunuzla 180 derece olacak şekilde hava kaldırın ve aynı anda vücudunuzu da yana doğru çevirin. Kolunuzu indirip tekrar şınav hareketi yapın ve bu sefer diğer kolunuzu yukarı kaldırın. Hareketi 10 kez tekrarlayın.


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27

Warning: file_get_contents(https://denmez.com/linkler.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27
Linkler