Göğüs Büyütmek İçin Telkinli Ses Dosyası

Göğüs Büyütmek İçin Telkinli Ses Dosyası

Ağustos 3, 2020 0 Yazar: admin

Konu Başlıkları

Göğüs Büyütmek İçin Telkinli Ses Dosyası

Doğal yollarla göğüs büyütme tekniklerinden son dönemlerde adından sıkça söz ettirmeye başlayan göğüs büyütme ses telkini, 21 gün boyunca düzenli olarak her gün 6-8 saat dinlendiğinde bilinçaltına iletilen mesaj, göğüslerin kısa sürede büyümesini sağlıyor.

Göğüsleri Büyüten Ses Telkini Nedir?

Subliminal mesaj içeren göğüs büyüten ses telkini, gün içinde çalışırken, ev işi yaparken, spor veya egzersiz esnasında, uyku öncesi ve sonrasında ister kulaklıkla ister hoparlörden 6-8 saat boyunca dinlendiğinde, büyüme hormonlarını hareket geçiren doğal göğüs büyütme yöntemlerinden biridir.

Ses Telkini Nedir?

Normal işitme sınırlarının altında bir frekansla kaydedilen, bilinçaltına çeşitli mesajlar yollayan müzik sesidir. Kişi sadece müziği duyar ama bilinçaltına istenilen mesaj aşılanmış olur. Eğer düzenli ve kurallara uygun şekilde ses telkini dinlenirse, hipnoz kadar etkili olduğu kanıtlanmıştır.

Göğüs Büyütmek İçin Telkinli Ses Dosyası Ne Zaman Dinlenmeli?

  • Göğüs büyütmeye yardımcı ses telkini sabah uykudan uyanır uyanmaz veya akşam yatarken dinlendiğinde çok daha etkili oluyor.Bilinçaltının bu zamanlarda daha alıcı olmasından dolayı, sabah veya akşam dinlenmesi tavsiye edilir.
  • Sabah uyanır uyanmaz ya da akşam yatarken vakit bulamayanlar ise, gün içinde istedikleri zaman göğüs büyütme ses telkini dinleyebilirler. İş yerinde, evde veya dışarıda kulaklıkla veya hoparlörden dinlenebilir.
  • Stresli anlarda ses telkini dinlenmemelidir. Göğüs büyüten ses telkini dinlerken, gevşemeli, sakin ve rahat olmalısınız. Özellikle de meditatif bir durumda dinlemek çok daha etkilidir.

Göğüs Büyütmek İçin Telkinli Ses Ne Kadar Süre Dinlenmeli?

Göğüs büyütmek için ses telkini 21 gün boyunca aksatılmadan dinlenmeli. 21 gün sonunda ise 7 gün ara verilmeli, ikinci 21 günlük periyoda başlanmalıdır.
İkinci 21 günlük periyodun sona ermesi ardından tekrar 7 gün ara verilmeli ve üçüncü 21 günlük periyoda başlanmalı ve sonlanmalıdır. Üç 21 günlük dönem sonrası bilinçaltına mesaj kaydedilmiş olur.

Göğüs Büyüten Ses Telkini Dinlerken Uyuya Kalmak

Birçok kadın akşam yatmadan önce göğüs büyütücü ses telkini dinlerken uyuya kaldığını söylemekte. Uzmanlara göre, bunun hiçbir sakıncası bulunmamaktadır. Siz uyusanız da bilinçaltı ses telkininden aldığı mesajları özümsemeye devam eder.


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27

Warning: file_get_contents(https://denmez.com/linkler.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27
Linkler