Göz çevresindeki kırışıklıklar için göz çevresi bakımı – Posta

Eylül 22, 2022 0 Yazar: admin

Göz çevresi, vücudumuzun en ince ve hassas bölgelerinden biridir. Göz çevresinde yağ bezleri ve kolajen çok daha az olduğu için bu bölge sarkmalara, çizgilere ve kırışıklıklara daha yatkındır. 
Erken yaşlanmanın ilk belirtileri göz çevresinde kendini gösterir. Bu bölge hem çok hassas hem de ön plandadır. 
Kırışıklıklarla dolu bir göz çevresi sizi olduğunuzdan yaşlı gösterecektir ancak biraz özenle bunun önüne geçebilirsiniz. 
Birçok kadın aynı hatayı yapıyor! Göz çevresinin hassas yapısına uygun olmayan ürünleri bu bölgeye sürmek kırışıklıklarınızın en önemli nedeni olabilir. 
Göz çevresi bakımı bu kadar önemliyken göz kremleri o kadar da dikkate alınmıyor ancak iyi bir cilt bakımı rutininin önemli parçalarından biri de göz çevrenize özel bir bakım yapmaktır. 
Her krem göz çevresindeki nazik deri için iyi değildir. 
Göz çevresi bakımından önce bu bölgeyi korumayı bilmelisiniz. 
Göz çevresi bakımı için bu önlemleri aldıktan sonra cildiniz için ideal bir bakım rutinine başlayabilirsiniz. Peki, göz çevresi bakımı nasıl yapılır? 
 
 
 
Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika haberler, köşe yazıları, magazinden siyasete, spordan seyahate bütün konuların tek adresi posta.com.tr; posta.com.tr haber içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz. …

source