Gözenekleri anında yok ediyor! – Posta

Kasım 9, 2022 0 Yazar: admin

Geniş ve yeterli kadar temizlenmemiş gözenekler birçok cilt probleminin ortaya çıkmasına sebep olur.
Cilt sağlığınızı korumak ve her zaman genç kalmak için gözeneklerinizi sıkılaştırmanız gerekir. Evde doğal malzemeler kullanarak hazırlayacağınız cilt sıkılaştırıcı maskeler ile gözenek sorununu ortadan kaldırabilirsiniz. Gözenekleri sıkılaştıran doğal maskeleri merak ediyorsanız bu yazımıza bir göz atın.
SÜT VE MAYA
Süt cildi temizler, besler ve onarır. Cildin aydınlık bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Maya ile cildi sıkılaştırır ve gerer. Cildin toparlanmasına yardımcı olur. Süt ve maya bir arada kullanıldığında kırışıklıkları açar, yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırır. Gözenek sorununu çözer.
Cilt ve vücut sağlığı açısından faydalı besinlerden olan maydanoz, gözeneklerin temiz tutulmasına olanak sağlar. Ciltteki toksinleri atarak tıkalı gözeneklerin açan maydanoz sivilcelerin azalmasına yardımcı olur.
Yumurta akı cildi sıkılaştırıcı ve toparlayıcı özelliği sayesinde gözenek sorununu ortadan kaldırır. Yumurta akı gözeneklerde biriken kir, yağ ve makyaj kalıntılarını temizler.
Yumurta akı maskesini gözenek sorununu çözmek için limon ile birlikte kullanmak gerekir. Müthiş bir C vitamini kaynağı olan limon gözenekleri sıkılaştırırken cildin aydınlatılmasına yardımcı olur.
Gül suyunu cildinize tonik olarak rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Gül suyu cildi ve gözenekleri derinlemesine temizler. Gözenekleri sıkılaştırır. Gül suyu ile cildinizin her zaman genç kalmasına yardımcı olabilirsiniz. Gül suyu hücreleri yenileyerek her zaman kusursuz görünmenize yardımcı olur
Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika haberler, köşe yazıları, magazinden siyasete, spordan seyahate bütün konuların tek adresi posta.com.tr; posta.com.tr haber içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz. …

source

Linkler