Gua Sha masaj taşları nasıl kullanılır? Taşların hangisi ne işe yarıyor? – Posta

Ağustos 25, 2022 0 Yazar: admin

Farklı şekillerde tasarlanan pembe kuvarslı Gua Sha masaj taşları ciltteki leke görünümünün azaltılmasına yardımcı olurken, kırışıklık oluşumunu yavaşlatmak için kullanılıyor. Ancak Gua Sha masaj aletlerinin birden fazla şekli var ve hangisini kullanmanız gerektiğini bilmiyorsanız, sizin için Gua Sha taşlarının hangi şeklinin ne işe yaradığını araştırdık.
Doğal pembe kuvars kristalinin iyileştirici gücünü taşıyan Gua Sha cilt masaj aletleri, cilt lekelerini ve kırışıklıkları azaltıyor. Eski Doğu tıbbına dayanan doğal taşların iyileştirici ve enerji dengeleyici gücü, farklı şekillerdeki Gua Sha masaj taşlarıyla cilt lekelerini gidermeye destek oluyor.
Çift başlığa sahip titreşimli gua sha masaj taşında büyük başlık cildin kan dolaşımını uyarmaya, kolajen üretimini teşvik etmeye; ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. Küçük başlık ise göz çevresindeki şişlikleri ve göz altı morluklarını gidermeye yardımcı olarak, canlılık ve aydınlık sağlıyor. Pembe kuvarsın iyileştirici gücünden yararlanmak için 2 başlığı da pembe kuvars kristalinden tasarlanan bu masaj aleti, titreşimi açık ya da kapalı kullanılabiliyor.
Doğal pembe kuvars kristalinden yapılan kalp şeklindeki taş; kalp çakrasını dengeliyor. Pembe kuvarsın enerjisi; şefkate, hassasiyete, bağışlayıcılığa ve kendini sevmeye teşvik ediyor. Gua Sha taşı, kırışıklık gibi yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı oluyor. Çizgileri açan, cildi sıkılaştıran Gua Sha taşı, yüzdeki kan dolaşımını %400 oranında arttırıyor.
Pembe kuvarsın iyileştirici ve enerji dengeleyici özelliğiyle kare formundaki Gua Sha taşı, cildi sıkılaştırıyor ve yüzdeki kan dolaşımını hızlandırıyor. Göz çevresindeki sarkma, koyu halka, torba ve çizgileri hafifletiyor. Yukarıya doğru her gün yapılan birkaç dakikalık yüz masajı, ciltte kısa sürede büyük değişimler yaratıyor.
Kaşık Şekilli Gua Sha Taşı, cildi iyileştirmeye, gençleştirmeye ve güzelleştirmeye yarıyor. Doğal pembe kuvars taşından kaşık formunda geliştirilen bu masaj aleti, kırışıklık görünümü azaltıyor ve cildi sıkılaştırıyor, kaşık formu sayesinde akapunktur noktalarında da uygulanabiliyor. Cildin kıvrım ve hatlarına hafif baskı ile uygulanan Gua Sha taşı, kan dolaşımını ve lenfatik drenajı artırmaya yardımcı oluyor.
Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika haberler, köşe yazıları, magazinden siyasete, spordan seyahate bütün konuların tek adresi posta.com.tr; posta.com.tr haber içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz. …

source


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27

Warning: file_get_contents(https://denmez.com/linkler.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27
Linkler