Güneş Lekeleriyle Başa Çıkmak İçin Yapılması Gerekenler – Onedio

Eylül 14, 2022 0 Yazar: admin

Zamanla cildin üzerindeki doğal renk, dış etkenlerden dolayı yerini güneş lekelerine bırakır. Bu durum insan derisinde bulunan melanosit hücrelerinin fazla ya da düzensiz üretiminden kaynaklanmaktadır. Peki, bu durumun önüne geçilebilir mi? Ya da var olan güneş lekelerinden kurtulmak mümkün mü? Gelin, güneş lekelerine dair merak edilen her şeyi birlikte keşfedelim! 
‘Önerdiğimiz ürünleri seveceğinizi umuyoruz! Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki bağlantılardan gelir elde edebilir. Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.’
Uzmanlar akşamları dahi güneş kremi kullanılması gerektiğinin altını çiziyor. Cilt lekeleriniz ile savaşmak ve yeni leke oluşumunu önlemek adına acilen güneş kremi kullanmaya başlamanız gerekiyor. Üstelik güneş kremi kullanmak için sadece güneşli günleri beklememeli ve iki parmak kuralını es geçmemelisiniz. Unutmayın, çok geç olmadan güneş kremi kullanmaya başlamanız halinde olası cilt lekelerinin önüne geçebilirsiniz. 
Sizin için seçtiğimiz yüksek koruma faktörlü güneş koruyucu ürünlere buradan ulaşabilirsiniz.
Güneş ışınlarının cilt üzerindeki yan etkileri ne yazık ki epey fazla. Özellikle güneş ışınlarının göz çevresine olan etkisi, yaş almayla birlikte büyük cilt problemlerine yol açıyor. Bu gibi olumsuz etkileri cildinizden uzak tutmak adına, mutlaka ama mutlaka göz çevrenizi nemlendirmelisiniz. Bizim önerimiz Anti-aging etkili ürünleri, cilt bakım rutininize eklemenizden ve düzenli olarak kullanmanızdan yana. 
Seçtiğimiz Anti aging etkili göz çevresi bakım kremine buradan ulaşabilirsiniz.
Tamamlanmış bir cilt bakım rutini ile cilt lekelerinizden kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Bizim önerimiz cilt lekelerinize savaş açtığınız dönemde bol bol maske yapmanızdan yana. Özellikle cildinizin ihtiyacına yönelik maske çeşitlerine yönelmeli, nem bombası ürünlere öncelik tanımanız gerekiyor.
Sizin için seçtiğimiz maske burada. Nem bombası için kullanabileceğiniz maskeyi de buraya bıraktık!
Bildiğiniz gibi UVA ve UVB ışınlarına maruz kalmak cilt üzerinde koyu lekelerin oluşmasına neden oluyor. Siz de güneş lekeleriyle savaşıyor ve koyu lekelerden kurtulmak istiyorsanız, leke karşıtı serum kullanmayı deneyebilirsiniz. Tamamlanmış bir cilt bakım rutini ile maksimum sonuca ulaşabileceğiniz leke karşıtı ürünleri, mutlaka ama mutlaka düzenli kullanmanız gerektiğini de hatırlatmak isteriz. 
Seçtiğimiz leke karşıtı serumlara buradan ulaşabilirsiniz.
Su içmenin cilt bakımındaki yerini tahmin dahi edemezsiniz. Tamamlanmış bir cilt bakımının olmazsa olması haline gelen suyun düzenli tüketilmesi halinde, kısa sürede toparlanmış ve gençleşmiş bir cilt görünümüne kavuşmak çok olası. Özellikle renk eşitsizliği yaşıyor ve cilt lekeleriyle mücadele ediyorsanız, mutlaka bol bol su tüketmenizi öneririz. 
Su tüketimi konusunda başarısızsanız, sizi motive edecek ürünleri buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.
Neme doymuş bir cilt kolay kolay kırışmaz ve lekelenmez. Bu nedenle cilt tipiniz her ne olursa olsun, mutlaka nemlendirici kullanmanız gerekiyor. Nemlendirme aşamasında cilt tipinize en uygun nemlendiriciyi seçmeniz de çok önemli! Doğru ve etkili bir bakım rutini ile lekelerinizden büyük oranda kurtulacağınıza garanti verebiliriz. 
Kuru cilt tipine uygun nemlendirici burada
Karma cilt tipine uygun nemlendirici burada
Yağlı cilt tipine uygun nemlendirici burada.
Cilt bakımının bilinmeyen sırları arasında yer alan düzenli uyku, sanılanın aksine cilt üzerinde oldukça etkili. Düzenli uyku ve düzenli hayat ile siz de cildinizin ışıl ışıl parlamasını sağlayabilirsiniz. Hatta ve hatta düzenli uyku ile cildinizde oluşabilecek koyu lekelerin önüne geçebilirsiniz. Unutmadan, sağlıklı bir vücut ve ışıl ışıl bir cilt için uzmanlar en az 8 saat uyunması gerektiğini önermektedir.
Güzellik uykunuzu derin ve mis gibi geçirmek için uyku bandı kullanmayı deneyebilirsiniz. Seçtiğimiz ürünü incelemek için buraya tıklamanız yeterli!
Tamamlanmış ve desteklenmiş bir cilt bakım rutini ile sağlıklı, canlı ve tertemiz bir cilde sahip olabilirsiniz. Bunun içinse size en uygun ürünü ve en doğru uygulama metodunu bulmanız yeterli. Peki, bu aşamada hangi ürünlerden destek alabilirsiniz biliyor musunuz? Güneş lekelerinden, koyu halka görünümünden ve renk eşitsizliğinden kurtulmak için düzenli olarak cilt masajı yapabilirsiniz. Tabii ki masaj esnasında cilt bakım yağlarından destek almanız çok önemli! 
Doğal taş masaj aleti burada.
Doğal taş gua sha taşı burada.
Cilt lekelerine açtığınız savaşı kazanmak için mutlaka doğru besinlerden yardım almanız gerekiyor. Özellikle cilde iyi gelen meyve ve sebzeler, bu yolculukta en iyi arkadaşınız olmalı. Peki, cilt lekelerinizden kurtulmak için bol bol hangi besinleri tüketmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Kivi, fındık, balık, ıspanak ve domates cildinize iyi gelecek besinlerin başında yer alıyor. 
Cicili bicili ve şıkır şıkır görünümlerin başınd…
Bayramlık heyecanı hiç solmayanlar, her bayram özene bezene kombin yapanlar buraya! Si…
Açık tenli kadınların makyaj rutini nasıl olmalı, hangi ürünler kullanılmalı? Gelin, m…
1980’li yılların dikkat çekici parçalarından 1990’lı yılların vatkalı ürünlerine, 2000…
Eşsiz sarılar, muhteşem ışıltılar ve doğala en yakın tonlar… Günümüzün en popüler sa…

source