Güzelliği kanıtlamak cilt derinliğinden daha fazlasıdır – Zaman Belçika

Ağustos 21, 2022 0 Yazar: admin

Genç kızlarda güven inşa etmek
Güzellik endüstrisi heyecan verici olduğu kadar, medyanın kadınların özgüvenini ve güzelliğin gerçekte ne olduğuna dair algılarını etkileyen klişeleri ve önyargılı güzellik ideallerini sürdürdüğü bir endüstridir. Bu ideal güzellik standartları, Filipin kültürüne derinden kök salmıştır; çocukluktan itibaren aşılanmıştır. Güzellik idealleri bir nesilden diğerine aktarıldığı için Filipinliler ailelerinden büyük ölçüde etkilenirler.
Filipinler’de her iki kızdan biri, görünüşleri nedeniyle aileleri tarafından isimle anılıyor. Bu aileler, kusurları olduğunu düşündükleri şeyler için çocuklara isimler takma eğilimindedir.

Bu isim takma kültürü var ve genç Filipinli kızlar sonunda bu mesajları ve güvensizlikleri içselleştiriyor ve bir sonraki nesle aktarıyor.
Genç kızlara aileleri ve arkadaşları tarafından öğretilen güzellik idealleri, sosyal medyada gördükleriyle pekiştirilerek yaşlanana kadar devam etme eğilimindedir.

En son haberleri alın


gelen kutunuza teslim edildi
Manila Times’ın günlük haber bültenlerine kaydolun
“Taba”, “Piglet”, “Pusit”, “Kulot-salot” – bunlar genç kızların aileleri tarafından çağrıldığı lakaplardan sadece birkaçı. Bu isim takma kültürü var ve genç Filipinli kızlar sonunda bu mesajları ve güvensizlikleri içselleştiriyor ve bir sonraki nesle aktarıyor.
Yüzeyde, bir tür şakacı alay veya sevgi terimleri olan bu takma adlar zararsız görünebilir, ancak aslında bir çocuk üzerinde derin bir etkiye sahip olabilir ve uzun vadede güvenini zedeleyebilir. Genç kızlara aileleri ve arkadaşları tarafından öğretilen güzellik idealleri, sosyal medyada gördükleriyle pekiştirilerek yaşlanana kadar devam etme eğilimindedir. Bu takma adlar yüzlerce hakaretin ağırlığını yakaladığı, tek bir kelimeye damıtıldığı, kendi imajlarını sağlamlaştırdığı ve bunu ömür boyu hatırladığı için, kızlar için güzellik güvensizliğinin temel kaynaklarıdır.
Bir Dove ortağı ve araştırma psikoloğu ve beden imajı uzmanı olan Profesör Phillippa Diedrichs’e göre, “Aile üyelerinden görünüşleri hakkında eleştiri alan veya alay eden çocuklar görünüşlerine daha fazla takıntılıdır, vücutlarından memnun değildir, kendilerini arkadaşlarıyla karşılaştırır, kilolarını kontrol eder. sağlıksız bir kiloda ve alay edilmeyen çocuklara kıyasla daha düşük özgüvene sahip ve depresyon yaşıyor.”
Dove’un amacı, kızlarda özsaygı ve güvenin azalmasına neden olan, güzellikle ilgili kalıp yargıları, baskıları ve tanımları sınırlamaya ilişkin toplumsal sorundan yola çıkarak, tüm kadınların evrensel olarak erişebileceği, olumlu bir güzellik deneyimi yaşatmaktır.

“Unilever, markalarımız ve kampanyalarımız aracılığıyla güzelliği, kendini sevmeyi ve güçlenmeyi teşvik etmeye kararlıdır. Dove’un bu yeni kampanyasıyla, güzellik standartlarının sınırlayıcı tanımlarına meydan okumak ve isim aramanın çocuklar üzerindeki etkisi konusunda insanları eğitmek istiyoruz. Herkese soruyoruz. Unilever Filipinler’in güzellik ve kişisel bakım başkan yardımcısı Dorothy Dee-Ching, “#İsim Çağrısını Durdurmak ve çocukların kendilerine en çok güvenen benlikleri olmalarına izin vermek” dedi.

“#StopTheNameCalling” kampanyası, Dove Self Esteem Project ile gelecek nesillere özgüven ve beden güveni konusunda eğitim vererek lakap takmaya son vermeyi amaçlıyor. Kampanya, genç kızların etiketler ve yargılar olmaksızın kendi güzellik standartlarını belirlemelerini sağlamayı amaçlıyor ve anne babalar ve genç kızlar arasında lakap takmayı aktif olarak durdurmak ve çocuklarının özgüvenlerini ve vücutlarını geliştirmelerine yardımcı olmak için gerekli konuşmaları teşvik ediyor. kendinden emin.
Dove Self Esteem Project, ebeveynlere ve çocuklarına yardımcı olacak daha fazla kaynak için, gençlerde beden güveninin önemini anlayan uzmanlar tarafından yazılmış bir araç olan Güven Kiti’ni hazırladı. Gelecek nesli özsaygı ve beden güveni konusunda eğitme misyonuna katılın. Dove Güven Kitini buradan indirin: https://www.dove.com/ph/dove-self- Regard-project/help-for-parents/confidence-kit-a-tool-to-help-build-positive-body -güven.html
* * *

Bu çığır açan kombinasyonla cildi güçlendirin
Hyaluronik asit ve marula yağı, modern cilt bakımında en sıcak aktif maddelerdir. Bağımsız olarak kullanıldığında, her bileşen cildi besleyebilir. Onları bir araya getirin ve faydaları, kişinin cildini içten sağlıklı hissettirecek en iyi cildi ortaya çıkarmak için birbirini tamamlar.
Hyaluronik Asit veya Hyaluronan, vücut tarafından doğal olarak üretilir ve çoğunlukla deride bulunur. Ana işlevi, cilt katmanlarınızdaki suyu tutmaktır – optimum seviyelerde tutulduğunda ciltte nemi ve esnekliği korumaya yardımcı olur, iyileşmeyi hızlandırır ve anti-bakteriyel özelliklere sahiptir.

SPF 6’lı Avon Skin So Soft Supercharged Multivitamin El ve Vücut Losyonu, anında kilitlenen ve nemi artıran sağlıklı bir Hyaluronik Asit ve Marula Yağı dozu sağlar.
Öte yandan, Marula Oil, güzellik yağı pazarında yeni gelen ve Güney Afrika’ya özgüdür. Anti-aging, anti-UV ve kuruluk önleyici faydaları olan antioksidanlar, amino ve yağ asitleri içerir, bu da onu Filipinler gibi tropik ülkelerde yaşayanlar için mükemmel kılar.
Her iki bileşen de birbirinden etkili bir şekilde çalışabilse de, cildi 10 kat derinliğe kadar temel vitaminlerle besleyen SPF 6’lı Yeni Avon Skin So Soft Supercharged Multivitamin El ve Vücut Losyonu ile her ikisinin de tadını çıkarabilir ve faydalarından yararlanabilirsiniz.
MultiVitamin Charged Complex, A, B3, B5, C ve E Vitaminleri gibi temel yapı taşlarını sağlar ve bunların tümü cilt için yoğun beslenme ve koruma sağlamaya yardımcı olur.
Bu vitaminlerin ve bileşenlerin kalmasını sağlamak için Deep Absorb Teknolojisi, derin nemlendirme ve beslenme için cildin 10 katmanına nüfuz ederek o sağlıklı cildi içeriden ortaya çıkarmaya yardımcı olur.
Son olarak, HydroBoost Teknolojisi sayesinde, SPF 6’lı Avon Skin So Soft Supercharged Multivitamin El ve Vücut Losyonu’nun her uygulaması, anında nemi hapseden ve artıran sağlıklı bir Hyaluronik Asit ve Marula Yağı dozu sağlar.
Avon Filipinler’in güzellik başkanı Dione Cotoco, “Avon, herkesin kendi cildinde iyi hissetmeyi hak ettiğine ve bunun sağlıklı bir cilde sahip olmakla başlayabileceğine inanıyor” dedi. “İşte bu nedenle, tüm bu yüksek performanslı bileşenleri, temel multivitaminleri ve en üst düzeyde cilt yumuşaklığı ve parlaklığı elde etmenize yardımcı olacak özel teknolojileri bir araya getiriyoruz.”
SPF 6 içeren yeni Avon Skin So Soft Supercharged Multivitamin El ve Vücut Losyonu dermatolojik olarak test edilmiştir, 48 saat nemlendirme sağlar, günlük kullanıma uygundur ve 250 mL boyutunda mevcuttur.
* * *
Yaşlanma karşıtı antioksidanlar
Kadınlar sadece en iyi ve en etkili cilt bakım ürünlerini ister. Gerçek şu ki, kişi mevcut cilt bakım rutinine ne kadar bağlı olursa olsun, beklenmedik bir şekilde cilt sorunları ortaya çıkıyor – ince çizgiler görünmeye başlıyor, ciltte koyu lekeler oluşuyor ve bir süre sonra cilt artık dolgun görünmüyor. Konu yaşlanma olduğunda kesinlikle zaman kadınların tarafında değil. Genç bir güzelliğe ulaşmak için herkes, en üst düzeyde güzellik sağlayacak faydalar içeren kanıtlanmış ürünler ister.
Myra Ultimate, kişinin içeriden güzel kalabilmesi için en acil yaşlanma endişelerini (kırışıklıklar, yaşlılık lekeleri ve sarkan cilt) yanıtlar.
Bu olduğunda, cilt sorunlarına yardımcı olacak daha fazla bir şeye ihtiyaç duyabilir – yaşlanmayan özgüvene giden yolda daha önemli bir adım. Topikal ürünlerin ötesine geçmek, bizi besleyen ve yaşlanmayı geciktiren içeriden harekete geçen bir ektir. Karşınızda Myra Ultimate: Kadınların yaşlanma öncesi ve yaşlanma yıllarına girerken özgüvenli, güzel ve ışıltılı olmalarını sağlayan çığır açan bir cilt takviyesi.
Myra Ultimate, kişinin içeriden güzel kalabilmesi için en acil yaşlanma endişelerini (kırışıklıklar, yaşlılık lekeleri ve sarkan cilt) yanıtlar. Myra Ultimate, Cildinizin Üçlü Besin Maddeleri: E Vitamini, Likopen ve Astaksantin nedeniyle güzellik uzmanları tarafından sizi yaşlanmadan korumak için nihai çözümle formüle edilmiştir ve C Vitamininin altı bin katı güçlü bir süper antioksidandır. Bu gücün bir antioksidanı yardımcı olur. ince çizgileri azaltın ve koyu noktaları aydınlatın. Astaksantin ayrıca yaşlanma sürecine rağmen sıkı, genç bir cilt elde edilmesine yardımcı olarak kolajen oluşumunu teşvik eder.
Myra Ultimate’ı kişinin güzellik rutinine dahil etmek zahmetsizdir: bir doktorun önerdiği şekilde her gece bir ila iki kapsül alın. Tam “#GandaNgUltimate” efekti elde etmek için, en iyi sonuçları elde etmek için günlük kullanıma bağlı kaldığınızdan emin olun.

Your email address will not be published.

Proudly powered by WordPress | Theme: Newses by Themeansar.

source


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27

Warning: file_get_contents(https://denmez.com/linkler.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27
Linkler