Güzellik Rutinine Göre İlişkini Anlatıyoruz! – Onedio

Aralık 12, 2022 0 Yazar: admin

Hazırsan seni teste alalım!👇
Cildine ne kadar iyi bakıyorsan, ilişkine de o denli iyi bakıyorsun diyebiliriz! Çok güzel giden bir ilişkiniz var desek de doğruyu söylemek gerekirse mükemmel giden bir ilişkiniz var. İnsanları kıskandıran ve imrendiren bir ilişkiye sahip olmak ne kadar güzel olsa da iyi niyetli olmayan insanlara karşı dikkat etmenizde fayda var yoksa ilişkinizi sarsacak insanlarla karşılaşabilirsiniz. Unutmayın ki birbirinizi sevmeye ve güvenmeye devam ettiğiniz sürece kimse size zarar veremez!
İlişkiniz arada tartışmalar ve kavgalar olsa da güzel gidiyor. Birbirinizi çok sevdiğiniz için bu kavgalar pek uzun sürmüyor ve dayanamayıp hemen barışıyorsunuz. Biraz birbirinize zıt karakteriniz var gibi görünüyor fakat unutmayın ki zıt kutuplar her zaman birbirini çeker. Bu nedenle yaptığınız tartışmaların neden çıktığını, nasıl bir hale geldiğini oturup konuşmanızda fayda var yoksa bu kısa süreli tartışmalar büyüyerek ilişkinize zarar verecek bir noktaya gelebilir. Sizin sevginiz başkalarıyla boy ölçüşemeyecek türden, bunu unutmayın!
Bunu bizden duymanı istemezdik ama şu an ilişkinde rayında gitmeyen bir şeyler var. Birbirinize olan sevginiz tam fakat aranızdaki çözülemeyen bazı sorunlar sürekli gün yüzüne çıkıyor ve bu iki tarafı da oldukça rahatsız ediyor. Belki de birbirinizi anlamaya çok fazla çaba sarf etmiyorsunuzdur. Kim bilir belki de bir taraf sorunların çözülemeyeceğini ve bu şekilde kalacağını düşünüyordur. Bize kalırsa oturup dürüst bir şekilde içinizdekileri birbirinize anlatın ve çözüm yolu aramak için gayret gösterin. Her şey olacağına varır çünkü sizin sevginiz her şeyi çözmeye yetecek bir sevgi!

source

Linkler