Güzellik uğruna her şeyi göze alan Selen Görgüzel'den şaşırtan sözler: Vücuduma ayı kanı enjekte ettireceğim! – Tgrthaber

Ekim 11, 2022 0 Yazar: admin

Önceki gün City’s Nişantaşı’ndan çıkarken görüntülenen Selen Görgüzel, magazin muhabirlerine röportaj verdi. Güzelliğini annesine ve babasına borçlu olduğunu söyleyen Görgüzel, “Kendime bakıyorum, stresten uzak yaşıyorum ve doğru besleniyorum. Güzelliğin en önemli sırrı genetik!” dedi.
Birkaç ay önce sünnet derisinden cilt bakımı yaptırdığını belirterek gündem olan Görgüzel, yine çok konuşulacak açıklamalar yaptı. Görgüzel, “Şimdi de vücuduma ayı kanı enjekte ettirmek istiyorum. Kas ve kemik yapısına iyi geldiğini duydum. Buna ilişkin araştırmalarım sürüyor, kısa sürede kararımı vereceğim” dedi.

Röportajını sürdüren Selen Görgüzel, tiyatrocu Hamdi Alkan’dan boşanmasının ardından evli adamların kendisine mesaj attığını belirterek, “İlişkiler dejenere olmuş. Evli bir adam bana yazarsa vallahi ifşa ederim!Kadınlar parası olan erkekleri o kadar çok şımartmış ki adamlar, ünlü kadınları rahatça elde edebiliriz diye düşünüyorlar. Sosyal medyadan iltifatlar alıyorum. Açıkçası hoşuma gidiyor ama sapkınca olanları engelliyorum. Çok manyak var! Allah sonumuzu hayreylesin” dedi.

source

Linkler