Hafta Sonu Aktiviteni Söyle, Makyajını Seçelim! – Onedio

Aralık 2, 2022 0 Yazar: admin

Bize hafta sonunu anlat, biz de senin o göz alıcı makyajını bulalım ve sana söyleyelim! Hazırsan, testi çöz ve hemen makyajını seçelim!
Bu hafta sonu aktivitene yakışacak en keyifli makyaj, şeftali tonlarını kullandığın bir makyaj olabilir. Pembe ve şeftali tonlarını harmanlayarak daha fresh bir görünüm yakalayabilirsin. Aynı zamanda da yüzüne ışıltı katarak daha canlı görünmesini sağlayabilirsin. Pembe veya şeftali tonlarında tercih edeceğin bir ruj ile de daha canlı bir tarz yakalayabilirsin.
Bu hafta sonu aktiviteni tamamlayacak ve seni de anlatacak makyaj kesinlikle nude tonları. Senin ağırbaşlı ve zamansız tarzını rahatlıkla taşıyabilecek bu makyaj ile istediğin her yere gidebilir, istediğin her aktiviteyi yapabilirsin. Sen zaten günlük hayatında da her şeye hazır olmayı seviyorsun, o yüzden nude tonların senin kurtarıcın olacak.
Senin bu bitmek bilmeyen enerjin ve genç ruhunu yansıtacak, aynı zamanda hafta sonu aktivitene de renk katacak makyaj, tabii ki renklerin harmonisinden oluşan bir makyaj olacak. Renkli far veya eyelinerlar ile renklendirdiğin makyajını istiyorsan renkli bir ruj ile de taçlandırabilirsin. Farklı ve alışılmışın dışında renkleri görebileceğimiz bu makyaj herkesin enerjisini yükseltecek!

source

Linkler