Hangi Influencer'ın Makyaj Tarzı Size Göre? "Keşke Bugüne Kadar Karşıma Çıksaymış" Diyeceğiniz Influencerlar – Onedio

Eylül 6, 2022 0 Yazar: admin

Makyaja yeni başlayanlar, makyaj stilini değiştirenler, makyajını doğru yapmayı bir türlü öğrenemeyenler bu içerik sizin için… Stilinizi belirlemenize influencer’ların stiliyle yardımcı oluyor, doğru makyajı kimden öğrenebileceğinizi ise size bırakıyoruz. Hazırsanız, haydi başlayalım! 
‘Önerdiğimiz ürünleri seveceğinizi umuyoruz! Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki bağlantılardan gelir elde edebilir. Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir. Bu içerik marka işbirliği içeriyor olabilir.’
Selma hem Instagram hesabında hem de YouTube kanalında makyaj tüyoları veriyor, hem sade hem de iddialı makyajları tek tek deniyor. Yaptığı makyajlar olsun, samimi yorumları olsun takipçilerinden tam puan Selma’ya!
Instagram hesabını takip etmek için tık tık! 
YouTube kanalına abone olmak isterseniz de şuraya tıklayabilirsiniz.
Alev’in makyajlarına söz söylersek tüm insanlığa ayıp etmiş oluruz, zaten söylenecek bir söz yok. Şu an aktif olarak video eklemiyor olsa da YouTube kanalında bilgilendirici muhteşem videolar var. Takma kirpik takılışından, ünlülere yaptığı makyajların detaylarına birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. YouTube kanalını incelemek isteyenleri şuraya alabiliriz.
Instagram hesabını takip etmek isteyenler de buraya tık tık!
YouTube kanalında da Instagram profilinde de aktif olarak içerik üreten Ece hem ipuçları paylaşıyor hem de konsept makyajlar yapıyor. Konsept dediysek içerisinde karakter makyajları da var, özel gün makyajları da… Günlük yaşama uygun makyaj ve saç modellerini de reels ve shorts olarak paylaştığını hatırlatalım.
Instagram hesabını takip etmek için tık tık!
YouTube kanalından haberiniz yoksa da şuradan inceleyebilirsiniz.
Makyaj denilince de sen be Şeyda! Her türlü makyajı denemekten çekinmeyen, tüm detaylarıyla profilinde ve YouTube kanalında paylaşan Şeyda’nın Instagram hesabını takip etmek için tık tık!
YouTube kanalını incelemek isteyenleri de buradaki linke alabiliriz.
Damla oturup makyaj videosu çekmiyor olabilir ama bloglarının içerisinde muhakkak makyaj tüyoları oluyor. Instagram storylerinde de sizi karşısına alıp makyajına ortak ediyor. İncelemenizde fayda var!
Instagram hesabını takip etmek için tık tık!
YouTube hesabını da buradaki linkten takip edebilirsiniz.
Merve’yi yalnızca makyaj için takip ediyoruz desek yalan olur. Ancak makyajlarından da gözümüzü alamıyoruz! Hem konsept makyajları görebilir hem de yeni çıkan ürünlerle yaptığı makyajları inceleyebilirsiniz. Pratik makyajlarını ve stil ipuçlarını da YouTube’dan incelemeyi unutmayın!
Instagram hesabını takip etmek için buraya, YouTube kanalını incelemek için şuraya tıklayabilirsiniz.
Merve’nin duru güzelliğine en sadesi de en abartılısı da yakışıyor. Yeni ürünleri herkesten önce edinip YouTube kanalında takipçileriyle paylaşıyor. Tek markayla yapılabilecek en güzel makyajları yaptığı videoları da diğer konsept videolarını da takipteyiz. İzlerken hem pratik tüyolar kapabilir hem de eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. YouTube kanalını hala takipte değilseniz tık tık!
Instagram hesabını takip etmek için tık tık!
Makyaj videolarını öğrencilik yıllarından beri izlediğimiz Merve’nin yalnızca makyaj videolarına değil vloglarına da bayılıyoruz. Ama TikTok hileleri ve ürün incelemeleri videoları favorimiz! Instagram’da da uygulamaları tüm detaylarıyla gösteriyor bizce bir göz atın!
Instagram hesabını takip etmek için buraya, YouTube hesabını takip etmek için şuraya tık tık!
Amerika’da aldığı makyaj eğitiminin ardından bilgilerini YouTube kanalında takipçileriyle paylaşan Aslı şu ara makyaj konusunda aktif değil, çünkü annelikle meşgul.💜 Ama  yaptığı makyajlarla tüm like’ları kapıyor! İpuçlarını kaçırmamak için Aslı’nın Instagram hesabını buradan, YouTube kanalını ise şuradan takip edebilirsiniz.
Ala’nın makyajlarını, cilt bakım videolarını ve tarzını çok seviyoruz! Instagram hesabından günlük yaşamdaki makyajlarını takip etmek için tık tık!
Cilt bakımı tüyoları ve günlük yaşantısına dair detaylar için YouTube kanalını da şuradan takip edebilirsiniz.
Upuzun kirpiklerinin hakkını veren bir kullanıcı adına sahip Hilal… Yaptığı makyajlar ve stylingler ile kalbimizi çalıyor çoğunlukla. Sade ama canlı bir görünüm tercih edenler Hilal’in makyajlarını muhakkak incelemeli!
Instagram hesabını takip etmek için tık tık!
YouTube kanalına abone olmak isteyenleri de böyle alabiliriz.
Duygu’yu hepimiz tabii ki YouTube’daki videolarından tanıyoruz! Eskisi kadar makyaj videosu yüklemiyor olsa da her yüklediği makyaj videosunu ve Instagram’dan yaptığı makyajları takipteyiz!
YouTube hesabını takip etmek için buraya, Instagram hesabını takip etmek için şuraya tık tık!
Cıvıl cıvıl tavrı, ilişki tavsiyeleri, seyahatleri kadar makyajda da iddialı bir isim Sibil! Ne yapsa yakışıyor dedikleri cinsten açıkçası… Sade makyajlarıyla öne çıkan Sibil’in makyajları incelemek için Instagram profiline göz atabilirsiniz.
Instagram hesabını takip etmek için tık tık!
Fatmanur’da her makyajın bir karşılığı var. Yeni makyajları denemeyi ve takipçileriyle paylaşmayı çok seviyor. Ee tabii biz de yeni makyajlar görmeyi seviyoruz. Instagram hesabından yeni makyajlarını incelemeyi ve YouTube kanalından takip etmeyi unutmayın!
Instagram hesabını takip etmek için tık tık! 
YouTube’dan takip etmek isteyenleri de böyle alalım.
YouTube mecrasına yaptığı konsept makyajlarla bomba gibi düşen isim Danla Biliç… Hala iddialı makyajlarıyla takipçilerinin karşısına çıkıyor. Kabul ediyoruz, makyajı kadar sohbeti için de seviyoruz Danla’yı.
Instagram hesabını takip etmek için tık tık!
YouTube kanalını da buradan ziyaret edebilirsiniz.
Bir çoğumuz Gizem’i ‘gömlekte ruj izi’ nickname’i ile tanıyor muhtemelen… Kıvırcık saçlarıyla ve nickname’i ile akıllara kazınan Gizem’in yaptığı makyajlar, ürün incelemeleri hep takipçilerine artı katıyor. Ee biz seviyoruz, siz de takip edin bizce!
Instagram hesabını takip etmek için tık tık!
YouTube kanalını ziyaret etmek isteyenleri böyle alalım.
Yepyeni makyajlar deneyebilmeniz için ihtiyaç duyabileceğiniz birçok ürünü tek bir koleksiyonda topladık. Hemen incelemek isteyenleri şuradan koleksiyona alabiliriz.
TikTok’ta her geçen gün yeni bir ürünle karşılaşıyoruz. Pratiklikliğiyle ilgiyi olduğu…
Hayatı kolaylaştıran ürünler sayesinde biraz olsun rahatlıyoruz. Bazı ‘joker’ ürünler …
Üniversiteyi yeni kazananlar, hali hazırda öğrenci olanlar… Tek başına yaşamanın zor…

source