Her evde olması şart! Hem cilde hem de saça mucizevi etkileri var – Mynet

Ekim 16, 2022 0 Yazar: admin

Saç ve cilt bakımı büyük önem taşıyor. Güzel, bakımlı görünmek isteyenlerin bu bakımları aksatmaması gerekiyor. Ancak hem saçta hem ciltte zaman zaman farklı problemler yaşanabiliyor. Meydana gelen problemleri aktardan kolayca bulabileceğiniz keçi sütü sabunu ile çözebilirsiniz. Keçi sütü sabununun faydalarını duyanlar oldukça şaşırıyor.
Ekran görüntüsü 2022-10-14 171924
Ekran görüntüsü 2022-10-14 171912
Ekran görüntüsü 2022-10-14 172018
Keçi sütü sabununu aslında doğrudan klasik sabunu kullanabileceğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Cildiniz için uygulayacaksanız hem cildinizi hem de sabunu ıslatın ve çok bastırmadan, sabunu dairesel hareketlerle cildinize uygulayın. Sabunun köpükleri tüm cildinize yayıldıktan sonra dilerseniz birkaç dakika parmak uçlarınızla yine dairesel hareketler yapın ve ardından sabun kalıntılarını güzelce durulayarak cildinizi temizleyin. Eğer egzama, sivilce gibi cildinizde halihazırda bulunan bir sorun varsa sabunu doğrudan cildinize sürmek yerine iyice ıslatıp köpürtün ve köpüğünü cildinize sürün.
Ekran görüntüsü 2022-10-14 172048
Saçlarınız için kullanmak isterseniz yine hem saçınızı hem de sabunu güzelce ıslatın, dairesel hareketlerle, çok bastırmadan sabunu saç telleriniz arasında gezdirerek köpürmesini sağlayın. Ardından her zamanki gibi güzelce durulayın. Düzenli bir şekilde kullandığınızda ve ardından şampuan gibi farklı bir maddeyle yıkama işlemi gerçekleştirmediğinizde etkilerini kısa süre içinde görmeye başlayacaksınız.

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.’ye Aittir.

source

Linkler