HSSK Quick Sigorta şampiyonluktan şampiyonluğa koşuyor – Tgrthaber

Temmuz 23, 2022 0 Yazar: admin

2020 yılında Quick Sigorta’nın rüzgarını yelkenine alanHSSK yelken takımları, HSSK _ Quick Sigorta adıyla katıldıkları yarışlarda şampiyonluktan şampiyonluğa koştu. Son dönem yarışlarında 12 birincilik, 10 ikincilik, 12 üçüncülük alarak şampiyonluk kürsüsünün değişmezi olan Heybeliada Su Sporları Kulübü – Quick Sigorta yelken takımları kupalarıyla başarılarını taçlandırdı.
2021’de olduğu gibi 2022 yılında da yeni başarılara imza atmak için yarışlara devam eden HSSK Quick Sigorta Yelken Takımlarının bu seneki yarış takviminde Optimist Laser yarışları, Sportsboat Heybeliada Su Sporları Kulübü Türkiye Şampiyonası ve Quick Sigorta Kupası ile ekim ayında Fransa’da düzenlenecek Avrupa Kupası bulunuyor.

HSSK Quick Sigorta Yelken Takımı, bitmek bilmeyen enerjisi ile yıl içerisinde önemli dereceler elde ederken Cumhurbaşkanlığı Kupasını üst üste kazanarak müdavimi oldu.
HSSK Quick Sigorta, Cumhurbaşkanlığı Sportsboats Yat Yarışlarında liderliği kimseye kaptırmazken Sportsboats Avrupa Şampiyonluğu ile Avrupa’da da tarih yazan takım, Sportsboats Türkiye Şampiyonası ikinciliği ve Sporboats Trofesi HSSK Quick Sigorta Kupası birinciliğinin de sahibi oldu.

Heybeliada Su Sporları Kulübü Direktörü Saruhan Cinay “Quick’in adımıza kattığı hız ile başarılı bir sezon geçirdik. Bu başarıda emeği geçen sporcularımıza, kulübümüze ve bizlere renk ve coşkusu ile eşlik eden Quick Sigorta yetkililerine teşekkür ediyorum. Bundan sonrası içinde değişik hedef ve planlamalarımız var, tüm deniz severleri ve yelkencileri yarışlarımızı takip etmeye bekliyoruz.” dedi.


 

source