İngiliz basını Hull City'nin yeni hocasını yazdı! Acun Ilıcalı'dan sürpriz karar – Türkiye

Kasım 2, 2022 0 Yazar: admin

Ünlü iş insanı Acun Ilıcalı‘nın satın aldığı İngiltere Championship ekibilerinden Hull City‘de teknik direktör krizi bir türlü çözülebilmiş değil. Şota Arvaladze’nin biletini kesen Acun Ilıcalı geçici olarak takımın başına Andy Dawson’ı getirmişti. Son alınan Blacburn mağlubiyeti sonrası harekete geçen Ilıcalı’nın teknik direktörlük için Liam Rosenior ile anlaştığı ifade edildi. 38 yaşındaki hocanın 5 Kasım’da oynanacak olan Millwall maçında takımın başında olması bekleniyor. 
İngiltere Championship ekibi Hull City’nin yeni teknik direktörü belli oluyor. Kulübün sahibi Acun Ilıcalı’nın Shota Arveladze’den boşalan koltuk için Liam Rosenior ile anlaşmaya vardığı aktarıldı.
Hull Daily Mail’de yer alan habere göre, Hull City’de teknik direktörlük görevine Liam Rosenior geliyor. Acun Ilıcalı’nın İngiliz hoca ile anlaşmaya vardığı ve Rosenior’un 5 Kasım’da oynanacak Milwall maçında takımın başında olacağı belirtildi.
Liam Rosenior’un tecrübesizliği kafalarda soru işaretleri oluşturdu
Son olarak Derby County’de yardımcı antrenör olarak görev alan 38 yaşındaki Rosenior, İngiliz ekibinin geçici antrenörlüğünü yapmıştı. Rosenior, Hull City’nin başında ilk ciddi teknik direktörlük sınavını verecek.

source

Linkler