İrfan Can Kahveci’den Jesus’a övgü dolu sözler: İnanılmaz bir insan, büyük hoca – Tgrthaber

Kasım 3, 2022 0 Yazar: admin

UEFA Avrupa Ligi’nde oynadığı futbol ve aldığı puanlarla yoluna emin adımlarla giden  Fenerbahçe yarın Fransız takımı Rennes ile kendi sahasında mücadele edecek. Zorlu mücadele öncesinde 3 puan alarak grubu lider tamamlamak isteyen sarı lacivertli takımda yıldız futbolcu İrfan Can Kahveci kritik maç öncesinde açıklamalarda bulundu.

Elindeki avantajı kullanmak istediklerini söyleyen İrfan Can ayrıca teknik direktör  Jorge Jesus için de ayrıca bir parantez açtı. Jesus’un ‘inanılmaz bir insan’ olduğunu söyleyen İrfan Can, “Hocamız gösterdiğimiz oyunla büyük hocalığını kanıtladı. Zaten buraya gelmeden kupalarıyla bunu başarmıştı. Ben hocanın insanlığını konuşmak istiyorum. Jorge Jesus inanılmaz iyi bir insan. Beni futbol kariyerimde en çok etkileyen insanlardan biri oldu. Onun için her şeyimizi vermeye çalışıyoruz. Herkes hocaya çok saygı duyuyor” şeklinde konuştu.
Fenerbahçe’nin grup liderliği için çok önemli bir maça çıkacaklarını vurgulayan başarılı futbolcu, kazanma alışkanlıklarını sürdürmek istediklerini söyledi.
Sarı-lacivertlilerin başarılı futbolcusu İrfan Can Kahveci’nin basın mensuplarının arasına oturup sorduğı soruya ise Jorge Jesus, “Bu oyuncularım bana karşı ne kadar açık olduğunun göstergesi. Aramızda daha önce planladığımız bire şey değildi. İdmanlarda maçtaki kimin oynayacağı, nasıl oynadığımız belli oluyor. O bu soruyu sorarken biliyorki yine rotasyon olacak” diye cevap verdi.

source

Linkler