İş arayanlar dikkat! Yalnızca 9,90 TL'ye sertifika alıp iş sahibi olabilirsiniz! – Kamu Gündemi

Kasım 21, 2022 0 Yazar: admin

İş başvurusu yapan pek çok kişi için büyük önem taşıyan ve çok sayıda vatandaşın talep ettiği sertifikalar iş bulma konusunda büyük kolaylık sağlarken pek çok kişi de bu sertifikaların fiyatlarının yüksek olması nedeniyle sertifikaları tercih edememektedir. Kolay bir şekilde temin edilebilen ancak fiyatlar nedeniyle pek çok kişi tarafından ertelenen sertifikalar için yeni bir gelişme yaşandı. Artık pek çok sertifikaya yalnızca 9,90 TL karşılığında ulaşmak mümkün hale geldi. 
Mobil uygulama marketlerinde yer alan ve çok sayıda kategoride indirimli ürün, mal ve hizmete ulaşım fırsatı sağlayan Grupanya isimli mobil uygulama ile vatandaşlar pek çok indirime kolay ve hızlı bir şekilde erişim sağlayabilmektedir. Gelen bilgiler kapsamında Grupanya bünyesinde yer alan bir sertifika programı dikkat çekti. İçerisinde güzellik merkezi, spa salonu, tatil, otel ve eğitim gibi kategorilerde indirimli bir şekilde kullanım fırsatı sunan Grupanya isimli platformda yer alan hizmetler arasına bir yenisi daha eklendi.
İş arayanlar dikkat! Yalnızca 9,90 TL'ye sertifika alıp iş sahibi olabilirsiniz!
Bünyesinde toplamda 104 farklı kategoriden eğitim imkanı barındıran bir sertifika kuruluşu vatandaşların yalnızca 9,90 TL karşılığında sertifikalara erişimine olanak sağlıyor. Türkiye çapında katılım sağlanabilmekte olan bu kampanya kapsamında online olarak alınan sertifika eğitimlerinin başarı ile tamamlanması sonrasında vatandaşlar ıslak imzalı ve hologram baskılı sertifikalarını adreslerine teslim alabiliyorlar. Pek çok kişi için büyük önem taşıyan bu önemli belgelerin böyle uygun bir fiyattan sunuluyor olması ise dikkat çekiyor.
E-Devlet’ten onaylı bir şekilde sertifika sunmakta olan kurum tarafından hazırlanmış olan programlar kapsamında 3D modelleme, Aile Danışmanlığı, Arıcılık, Cilt Bakımı, Dış Ticaret gibi toplamda 104 farklı alanda eğitim ve sertifika imkanı sunan bu eğitimlere ulaşmak ise yalnızca 9,90 TL karşılığında mümkün oluyor.
Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin Grupanya isimli mobil uygulamayı indirerek kayıt olmaları ve bu hizmeti tercih ederek ödemelerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.

source

Linkler