İzleri lekeleri yok ediyor! 1 haftada bebeksi bir cilt sağlıyor – Posta

Kasım 3, 2022 0 Yazar: admin

Cildinizdeki sivilcelerin iyileşmesi yaklaşık 4 hafta sürse de izleri daha kalıcı olabilir. Bu da cildinizin pürüzlü ve sorunlu görünmesine neden olur. Cildinizdeki izlerden kurtulmanın en hızlı yolu, cildinizin kendi kendini iyileştirme mekanizmasına destek olmaktır.
Güçlü antioksidanlar hücre yıkımını önler ve hücre yenilenmesini destekler.
Aloe vera, birçok güzellik ürününün bir bileşeni olsa da aynı zamanda bitkinin yapraklarından çıkaracağınız jeli doğrudan cildinize sürerek kullanabileceğiniz güçlü bir antioksidan görevi görür. Cildinizi yatıştırır, yaraların izlerin iyileşmesine destek olur.
LEKELERDE DE ÇOK ETKİLİ
Güneşin zararlı ışınları cildinizde ton eşitsizliklerine ve lekelere neden olabilir aynı zamanda cilt lekelerine neden olan bir diğer sorunda yaşlanmayla birlikte oluşan kahverengi lekelerdir.
Aloe vera hem izler hem de lekeler için uygulayabileceğiniz harika bir bitki özüdür.
Pürüzsüz bir cilt elde etmek istiyorsanız cilt bakım rutininize aloe verayı dahil etmelisiniz. Bunun için en ideal yöntemlerden biri cildinize doğrudan aloe vera uygulamaktır.
Doğal, güçlü bir nemlendirici ve yenileyici olan bu bitkinin yapraklarındaki jeli çıkartarak cildinize doğrudan uygulayabilirsiniz. Aloe vera jeli yüze direkt olarak günde 2 kez cilt temizliğinden sonra uygulanabilir. Bunun için aloe verayı yüze yalnızca ince bir jel tabaka şeklinde uygulamak önemlidir. Sabah akşam bitki içerisinden çıkarılan jel saf hali ile yüze sürülür ve parmak uçları ile masaj yapılarak uygulanır. Soğuk su ile durulanır. Cildinizi arındırdıktan sonra normal cilt bakım rutininize devam edebilirsiniz. En iyi sonuçların sağlanabilmesi için, aloe verayı yüz bölgesinde yaklaşık 10 dakika bekletebilirsiniz.
Ciltte yanıkları, güneş yanıklarını ve hatta cilt tahrişlerini yatıştırarak bir anti-enflamatuar görevi görür. Bunun dışında iyileşmeye imkan vererek cildin daha hızlı onarılmasını sağlar.
Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika haberler, köşe yazıları, magazinden siyasete, spordan seyahate bütün konuların tek adresi posta.com.tr; posta.com.tr haber içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz. …

source


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27

Warning: file_get_contents(https://denmez.com/linkler.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27
Linkler