"Jorge Jesus tekme atmadı, başımı okşadı!" İstanbulspor forveti İbrahim Yılmaz'dan olay video hakkında açıklama – Türkiye

Kasım 2, 2022 0 Yazar: admin

Spor Toto Süper Lig’in 12. haftasında dün Fenerbahçe’nin İstanbulspor’u Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nda 5-2 yendiği maçın ardından Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus’un yerde yatan rakip futbolcuya tekme attığı bir görüntü ortaya çıktı.
Tribünden cep telefonuyla çekilen görüntüde, sakatlanarak kenara gelen İstanbulspor forveti İbrahim Yılmaz, yerde acı içinde kıvranırken Portekizli çalıştırıcının “Kal ayağa bir şeyin yok” dercesine tekme attığı görülüyor.
Görüntü kısa süre içinde sosyal medya milyonlarca kez izlendi. Başta Galatasaray ve Trabzonspor taraftarları olmak üzere, TFF’ye “ceza” çağrısı yapıldı. Jorge Jesus ve Fenerbahçe aleyhine sert yorumlar yapılırken İstanbulspor cephesinin ise futbolcusuna sahip çıkan bir açıklama yapmaması kafa karıştırdı.
TFF’ye yapılan “adalet” çağrıları sürerken İbrahim Yılmaz’dan açıklama geldi.
beIN Sports’un Fenerbahçe muhabiri Ünal EMin Canbay’a konuşan Yılmaz, “Önemsiz bir durum, şaka yoluyla yapılan bir hareket. Sonrasında da başımı okşadı zaten. Büyütülecek bir durum yok.” diyerek konuyu kapattı.


Bu görüntü ile ilgili İstanbulsporlu futbolcu İbrahim Yılmaz ile konuştum.

İbrahim "Önemsiz bir durum,şaka yoluyla yapılan bir hareket.Sonrasında da başımı okşadı zaten.Büyütülecek bir durum yok" pic.twitter.com/wJqs65Jrov


jorge jesus'un boşuna yerde yatan istanbulsporlu oyuncuya tepkisine bakın ahsdhaha pic.twitter.com/c2riMCrpC4

source

Linkler