Kadınlarda En Etkili Çatlak Kremleri

Temmuz 4, 2020 0 Yazar: admin

Konu Başlıkları

Çatlak Kremleri

Ciltte hızlı kilo alma, hamilelik gibi sebeplerden estetik bir görüntü oluşturmayan çatlaklar oluşabilir. Kimse bu çatlaklardan hoşnut olmaz ve bu çatlakların geçmesi için en etkili çatlak kremini arar. Çatlakların oluşturduğu görüntüden rahatsızlık duyuyorsanız doğal karışımlar ya da etkili hazır kremlere başvurabilir ve bu şekilde çatlakları tamamen geçirebilir ya da çatlakların görüntülerini küçültebilirsiniz.

Çatlaklar için en etkili çatlak kremleri

Lierac

Hamilelikte karnın hızlı bir şekilde büyümesi ve gergin olmasından kaynaklı çatlaklar oluşabilir. Bu dönemde oluşan çatlakların geçirilmesi için en etkili kremlerden biri Lierac’tır. Bu kremi hamileliğin başlangıcından doğuma kadar, doktorunuza danışarak kullanabilirsiniz. Bu sayede çatlakların oluşmasına karşı önlem almış olacaksınız. Kremi karnın hızla büyümeye başladığı 3. Aydan itibaren kullanılması tavsiye edilmektedir. Krem yapısı gereği hızlı bir emilim sağlıyor ve rahatsız edici bir kokusu bulunmamasından kaynaklı kullanımında da zorluk yaşatmıyor. Kullanıcı yorumlarına bakıldığında kremin büyük oranda yarar sağladığı görünüyor

selülit kremleri

Contractubex jel

Bu krem genellikle uzmanlarca yara, yanık ve ameliyattan kaynaklı oluşan izlerin geçmesi için önerilmektedir. Vücuttaki izleri geçirmekte oldukça faydalıdır. İlacı çatlaklar üzerinde kullandığınız taktir de aynı sonucu gösterebilmektedir. Kremin cilt dokusunu kendi kendini yenilemesine yardımcı olan bir etkisi vardır. Kremi kullanırken yapılması gerekenler, geçmesini istediğiniz izlerin üzerine günde 1-2 kez masaj yaparak uygulamalısınız. İzlerin geçme süresi düzenli kullandığınız taktir de 3 ile 6 ay arasında değişmektedir.

Babe

Babe çatlak kreminin etkisi kullanıcılar tarafından tartışılmaktadır. Büyük bir kesim kremin çok kısa bir süre içerisinde etkisini gördüğünü, çatlakların krem sayesinde geçtiğini söylerken, diğer bir kesim ise kremin hiçbir etkisini görmediğini kullanımdan memnun kalmadığını belirtiyor. Krem düzenli kullanımda çatlakların görüntüsünde azalma ve zamanla da çatlakların tamamen kaybolmasını vaat ediyor. Kullanmayı düşünürseniz eğer mutlaka doktorunuzla görüşüp, onun izni ile kremi kullanmaya başlamalısınız.

Bepanthol

Neredeyse herkesin evinde Bepanthol bir dönem bulunmuştur. Bebantholun cilt üzerindeki etkisi yadsınamayacak kadar çoktur. Birçok sebepten dolayı başvurulan bu kremin çatlaklar üzerinde de etkisi mevcuttur. Derin çatlakları geçirmek için çok iddialı olmasa da yüzeysel çatlakların geçmesinde faydalıdır. Uygun fiyatlı olan bu kremle cildinizi nemlendirebileceğiniz gibi çatlaklarınızın tedavisinde ve ihtiyaç durumunda yanık, pişik ve yaralarınızda da kullanabilirsiniz. İçiniz rahat bir şekilde güvenerek kullanabileceğiniz bir kremdir.

Madecassol

Madecassol kreminin içeriğindeki etken maddesi, cilt dokusunun hızlı bir şekilde onarılması, cildin iyileşmesi rahatsız olunan çatlak, yara, yanık gibi izlerin geçmesi için kullanılmaktadır. Kremi uzun süreli kullanan kişilerin yorumlarına bakıldığından, kremin sonucundan memnun oldukları görülmektedir. Kremin kullanımındaki önemli nokta uzun süre ve düzenli kullanılmasıdır. Kremi çatlakların bulunduğu bölgeye uygulamadan önce bölgenin keseyle temizlenip, ölü derilerin atılması kremin etkisini arttıracaktır. Kremin yapısı yağlı değildir, bu yüzden kullanımı kolaydır ve kullanım sonrası yıkama ihtiyacı yaratmamaktadır.

Dermadoc

Dermadoc kremi kullanıcı yorumlarına bakıldığında kullananların çoğunun kremle istedikleri sonuca ulaşabildikleri görülmektedir. Özellikle hızlı kilo alıp vermeye bağlı oluşan çatlaklarda etkili olabilmektedir.Fiyat olarak diğer kremlerden biraz daha pahalı bir kremdir.Kremin kullanımda ilk olarak çatlakların bulunduğu bölgedeki renk farkını değiştirip eşitlemeye başlıyor.Bu sayede çatlakların renk farkından dolayı oluşan farklılığı ortadan kayboluyor.


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27

Warning: file_get_contents(https://denmez.com/linkler.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27
Linkler