La Liva Beauty Studio'dan Yılbaşı Kampanyası – Bilim ve Sağlık Haber Ajansı

Aralık 10, 2022 0 Yazar: admin

Dokuz Eylül Üniversitesi Tınaztepe Kampüsünün karşısında hizmete veren La Liva Beauty Studio, yılbaşına özel indirim kampanyası sunuyor.
La Liva Beauty Studio Kurucusu Nazife Selçuk, 31 Aralığa kadar nakit ödemelerde geçerli olmak üzere gerçekleştirdikleri yılbaşı kampanyasıyla kadınların güzelliğine güzellik katacaklarını söyledi.
Kampanya hakkında bilgi veren Nazife Selçuk, “La Liva yılbaşı kampanyasıyla, lazer epilasyonda ve bölgesel incelmede yüzde 50 indirim yapıyoruz. Ayrıca 6 seans Microterapi paketi alana 1 seans klasik cilt bakım ve 1 seans karbon peelingi de hediye ediyoruz. Microblading, Pudralama, Kaş Tasarımı, Mix Kaş Tasarımı, Altın Oran Kaş Tasarımı, Phi Lashes Lifting, Dudak Renklendirme, Eyeliner, Kaş Silme ve Kaş Vitamini uygulamalarında da indirim imkanı sunuyoruz. Yeni yıla güzel girmek isteyen herkesi bekliyoruz” diye konuştu. 
La Liva Beauty Studio’da yenilikçi ve teknolojik bir bakış açısıyla hizmet verdiklerine dikkat çeken Nazife Selçuk, şunları söyledi: “İnsanların güzellik adına her şeyi bulabilecekleri bir mekanı İzmir’e kazandırdık. Şu anda diyetisyen ve zayıflama birimi, Body Mac Slim cihazı ile bölgesel incelme, manikür, pedikür, cilt ve saç bakımı, akne leke onarımları, lazer ve buz başlıklı epilasyon, kalıcı makyaj, kaş tasarımı gibi farklı alanlarda hizmetlerimiz var. Alanında kabul gören dünyaca ünlü markaların malzemelerini kullanıyoruz. Güzellik sektöründe en az deneyim kadar malzeme kalitesi de sonucu çok etkiliyor. Sadece İzmir değil, Ege’den çok sayıda müşterimiz La Liva kalitesini yaşamak için bize konuk oluyor. Çevre yolunun hemen yanında olmamız bize ulaşım olarak da önemli bir avantaj sağlıyor. La Liva Beauty Studio Instagram adresimiz üzerinden de müşterilerimiz ve takipçilerimizle sürekli iletişim halindeyiz” (BSHA-Bilim Ve Sağlık Haber Ajansı)


Dokuz Eylül Üniversitesi Tınaztepe Kampüsünün karşısında hizmete veren La Liva Beauty Studio, yılbaşına özel indirim kampanyası sunuyor.…
Abone olarak en güncel haberleri hızlı bir şekilde alabilirsiniz.
BSHA 20 yıllık gazetecilik tecrübesinin ardından 2015 yılında bir grup gazeteci tarafından kurulmuştur. Haberin merkezinde olan bir haber koordinasyon sistemidir. Bu anlamda BSHA ülkemizdeki tek basın Ar-Ge şirketi olarak kurulmuştur.
E-posta: info@bsha.com.tr
Abone olarak en güncel haberleri hızlı bir şekilde alabilirsiniz.
Arama yapmak için Enter tuşuna basın. Çıkmak için Esc tuşuna basın.
Hesap Bilgilerinizi Girin
Already registered? .
A password will be e-mailed to you.

source

Linkler