Lekeye, sivilceye ve kuru cilde artık son! İşte 4 malzemeli ev yapımı yüz maskesi – Haberciniz

Kasım 7, 2022 0 Yazar: admin

Cilt sağlığı oldukça önemlidir. Cildinizde leke, sivilce varsa ya da cildiniz çok kuruyorsa o zaman çözümü açıklıyoruz. Marketlerde ve birçok kozmetik dükkanında satılan kremler, içerdiği kimyasallar nedeniyle yarardan çok zarar sağlayabilir. Hem de bu kremlere yüzlerce lira para ödemek zorunda kalırsınız. Halbuki sağlık doğadaki ürünlerde yer alıyor. Laboratuvar ortamında üretilen kimyasallar, bünyeye kısa süreli yardımcı oluyor gibi gelse de bir süre sonra etkisini yitiriyor. O nedenle doğal ürünlerden kendi maskenizi hazırlamak size daha iyi hissettirecektir.
Cildinizden şikayetiniz varsa, evde bulunan 4 malzemeyi kullanarak bu sorunlara kökten çözüm bulabilirsiniz. Hazırsanız ev yapımı 4 malzemeli mucize maskeyi açıklıyoruz.
LEKE, SİVİLCE GİDEREN 4 MALZEMELİ YÜZ MASKESİ
Maske yapmak için size gereken malzemeler: 2 yemek kaşığı bal, 1 kase nar tanesi, 1 bardak yulaf unut ve çeyrek çay bardağı kadar yağlı süttür.
Bu malzemeleri bir mutfak robotuna ekleyin. Ardından yoğun bir macun kıvamını alacak şekilde rondodan geçirin. Maskeniz hazır olduktan sonra çok küçük bir miktar alarak bileğinizin iç tarafından test edin. Alerjinizin olup olmadığını öğrenmeden direk yüzünüze uygulamayın. Çünkü bazı insanlarda birçok ürüne karşı alerji olabiliyor. Sorun olmadığını gördükten sonra yüzünüze uygulayarak bu maskeyi bir rutin haline getirebilirsiniz. Bu karışımı haftada 2 kez kullanabilirsiniz. Bu karışım; yaşlanmayı geciktirir. Kuru ciltlere iyi gelir ve sivilceyi yok etmeye ciddi katkı sağlar.
KAYNAK: Haberciniz

source


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27

Warning: file_get_contents(https://denmez.com/linkler.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /www/wwwroot/ciltbakimlarim.com/wp-content/themes/head-blog/content-single.php on line 27
Linkler